Herba Medica Migrenax

Herba Medica Migrenax

  • Bez DPH 277 Kč

Migrenax příznivě ovlivňuje psychiku, pomáhá proti bolestem hlavy, při nespavosti, duševní přepracovanosti a přispívá ke zklidnění nervového systému.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Migrenax Herba Medica příznivě ovlivňuje psychiku, pomáhá proti bolestem hlavy, při nespavosti, duševní přepracovanosti a přispívá ke zklidnění nervového systému. Snižuje napětí a pomáhá bojovat proti všudypřítomnému stresu, který negativně ovlivňuje fungování lidského organismu.

Kombinace meduňky, máty, kozlíku a třezalky pomáhá navodit a udržovat pozitivní náladu, přispívá k relaxaci a zklidnění celého organismu a podporuje klidné usínání i kvalitní spánek během noci. Anýz napomáhá klidnému dýchání během nachlazení a v kombinaci s vrbovkou se navíc podílí na správné funkci močového ústrojí.

Dávkování: Užívejte jednu tabletu 2x denně.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou, vyváženou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Tento doplněk stravy obsahuje třezalku, která může snižovat účinky hormonální antikoncepce a dalších hormonálních léků a zároveň zvyšovat působení antidepresiv.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Meduňka lékařská, Kozlík lékařský, Máta peprná, Vrbovka drobnokvětá, Anýz, Třezalka tečkovaná

Obal: skleněný

Příznivé účinky: nespavost a stres

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: ELANATURA s.r.o., Přemyslovská 1390, 252 63 Roztoky u Prahy Česká republika, www.elanatura.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.