Nobilis Tilia Mimóza absolue 5 ml

Nobilis Tilia Mimóza absolue 5 ml

  • Bez DPH 251 Kč

Nobilis Tilia Mimóza absolue je čistá rostlinná silice s významnými účinky na mnoho oblastí lidského organismu. Vůně mimózy je velice výrazná a v prvních momentech se může zdát až nepříjemná, čím více se však absolue naředí, tím jemnější a lahodnější tóny z ní vystupují. Mimóza má svěží květinové aroma se sladkými tóny, jenž vás zcela pohltí.

Tento koncentrovaný přípravek má blahodárný efekt na psychiku. Napomáhá uklidňovat a zmírňuje nadměrné psychické vypětí. Je vhodným pomocníkem v obdobích zvýšeného stresu či pocitů duševní tenze. Mimóza je proslulým přírodním antidepresivem a dlouhodobě zlepšuje náladu.

Díky harmonizujícím účinkům na psychickou stránku organismu pomáhá zvýšit kvalitu spánku a zlepšuje schopnost koncentrace. Osvěžuje mysl a odstraňuje známky únavy. Potlačuje pocity melancholie a přináší vaší duši rovnováhu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Acacia Decurrens var.dealbata Oil

Možné alergeny: Acacia Decurrens var.dealbata Oil

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nespavost a nervozita, stres a úzkost

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Mandarinka 10 ml

Přírodní rostlinná silice z mandarinky má silný revitalizační efekt na tělo i mysl. Uvolňuje svalové napětí, stimuluje psychiku a příjemně provoní váš domov svými citrusovými tóny.