Everyday Minerals Minerální fixační pudr Finishing Dust 4,8 g

Everyday Minerals Minerální fixační pudr Finishing Dust 4,8 g

Fixační matující pudr Finishing Dust je transparentní pudr, který slouží k fixaci Vašeho make-upu a odstranění přebytečného lesku.Je vhodný pro všechny odstíny pleti, od velmi světlé přes světlou a střední až po tmavou. Jeho textura je hedvábná a mimořádně hladká. Vytvoří na pleti matný a hladký povrch. Vhodný pro mastnější typ pleti. V praktické dóze se sítkem a systémem zabraňujícím rozsypání.Ze

Fixační matující pudr Finishing Dust je transparentní pudr, který slouží k fixaci Vašeho make-upu a odstranění přebytečného lesku.

Je vhodný pro všechny odstíny pleti, od velmi světlé přes světlou a střední až po tmavou. Jeho textura je hedvábná a mimořádně hladká. Vytvoří na pleti matný a hladký povrch. Vhodný pro mastnější typ pleti. V praktické dóze se sítkem a systémem zabraňujícím rozsypání.

Zea Mays (Corn) Starch, Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract. Může obsahovat: Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Ultramarines (CI 77007).

Tip: dokonalého vzhledu dosáhnete pomocí štětce Long Handled Kabuki.

Upozornění: Ačkoliv se snažíme znázorňovat jednotlivé odstíny dle skutečnosti, může se barva, kterou vidíte na obrazovce, mírně lišit od skutečného stavu v závislosti na typu monitoru vašeho počítače.

webové strány značky:
www.everyday-minerals.eu

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Barva - světlost: neutrální

Výrobce: Everyday Minerals, P.O. Box 42349, 78704 Austin, Texas Spojené Státy Americké, www.everydayminerals.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?