Everyday Minerals Minerální korektor Mint Color 1,7 g

Everyday Minerals Minerální korektor Mint Color 1,7 g

Minerální korektor Mint Color díky své jedinečné barvě a silnému minerálnímu složení neutralizuje a skvěle kryje červené skvrny, popraskané kapiláry a zarudnutí pokožky.Jeho textura je hedvábná a mimořádně hladká. V praktické dóze se sítkem.Ideální je aplikovat korektor pod minerální make-up.Mica (CI 77019), Lauroyl Lysine. Může obsahovat: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 774

Minerální korektor Mint Color díky své jedinečné barvě a silnému minerálnímu složení neutralizuje a skvěle kryje červené skvrny, popraskané kapiláry a zarudnutí pokožky.

Jeho textura je hedvábná a mimořádně hladká. V praktické dóze se sítkem.

Ideální je aplikovat korektor pod minerální make-up.

Mica (CI 77019), Lauroyl Lysine. Může obsahovat: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Chromium Oxide Greens (CI 77288).

Tip: Pro nanášení korektoru ideálně použijte oválný stětec na korektor nebo štětec Foundation.

Upozornění: Ačkoliv se snažíme znázorňovat jednotlivé odstíny dle skutečnosti, může se barva, kterou vidíte na obrazovce, mírně lišit od skutečného stavu v závislosti na typu monitoru vašeho počítače.

webové strány značky:
www.everyday-minerals.eu

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Barva - světlost: střední, světlá, tmavá

Výrobce: Everyday Minerals, P.O. Box 42349, 78704 Austin, Texas Spojené Státy Americké, www.everydayminerals.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?