Everyday Minerals Minerální korektor Sunlight Color 1,7 g

Everyday Minerals Minerální korektor Sunlight Color 1,7 g

Minerální korektor Sunlight Color je ideální pro světlý až střední tón pleti.Díky svému žlutému zabarvení účinně kryje tmavé kruhy pod očima a je také vhodný pro bodovou korekci tmavých skvrn způsobených např. slunečním zářením.Minerální korektor lze použít i ke korekci zarudnutí pleti. Jeho všestranné vlastnosti dodají problematické pleti mladistvý vzhled. Jeho textura je hedvábná a mimořádně hla

Minerální korektor Sunlight Color je ideální pro světlý až střední tón pleti.

Díky svému žlutému zabarvení účinně kryje tmavé kruhy pod očima a je také vhodný pro bodovou korekci tmavých skvrn způsobených např. slunečním zářením.

Minerální korektor lze použít i ke korekci zarudnutí pleti. Jeho všestranné vlastnosti dodají problematické pleti mladistvý vzhled. Jeho textura je hedvábná a mimořádně hladká. V praktické dóze se sítkem.

Ideální je aplikovat korektor pod minerální make-up.

Mica (CI 77019), Lauroyl Lysine. Může obsahovat: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).

Tip: Pro nanášení korektoru ideálně použijte oválný stětec na korektor nebo štětec Foundation.

Upozornění: Ačkoliv se snažíme znázorňovat jednotlivé odstíny dle skutečnosti, může se barva, kterou vidíte na obrazovce, mírně lišit od skutečného stavu v závislosti na typu monitoru vašeho počítače.

webové strány značky:
www.everyday-minerals.eu

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Barva - světlost: střední, světlá

Výrobce: Everyday Minerals, P.O. Box 42349, 78704 Austin, Texas Spojené Státy Americké, www.everydayminerals.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

*** / Petra 18. 1. 2014 11:13

celkem dobrý korektor, ještě jsem nenašla korektor, který by perfektně zakryl mé trvalé kruhy pod očima (tedy až na jeden, který je však plný parabenů apod.) ale v porovnání s ostatním je dobrý, akorát si s ním musíte více vyhrát při nanášení..

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?