Prohlédněte si vaše seznamy přání

Uoga Uoga Minerální make-up 635 Captured Ray of Sun 8 g

Uoga Uoga Minerální make-up 635 Captured Ray of Sun 8 g

Značka: Uoga Uoga
Balení:
599
Momentálně vyprodané na e-shopu

Minerální make-up Captured Ray of Sun s neutrálním podtónem je nejvhodnější pro středně světlé typy pleti. Make-up o pokožku pečuje za pomoci prášku z jantaru.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Minerální make-up Uoga Uoga v odstínu Captured Ray of Sun se báječně hodí pro světlou až středně tmavou pleť s neutrálním podtónem. S jeho pomocí snadno sjednotíte její odstín. Základ tohoto přírodního make-upu tvoří mica a další přírodní minerály. Ty jsou obohacené o jantarový prášek, který se v Litvě již tradičně využívá pro své antimikrobiální, zklidňující a léčivé účinky.

Minerální make-up pro středně tmavou pleť se nechlubí výraznými krycími vlastnostmi, ale přirozeně sjednotí odstín pleti, aniž by ji zbytečně zatěžoval. Zároveň ji lehce projasní, a dodá jí tak svěží vzhled. Make-up se hodí pro všechny typy pleti a nemusíte se ani obávat ho použít na pleť mastnou. Pomáhá totiž absorbovat přebytečný maz, zmatňuje pleť a nijak nezatěžuje póry. Jeho přírodní složení je doplněno o pečující allantoin či jantarový výtažek, které pomáhají zklidňovat podráždění. Make-up má přirozený UV filtr, a pleť je tak chráněná před škodlivými vlivy slunečního záření.

Použití: Štětcem naberte malé množství make-upu, lehce ho oklepejte a poté nanášejte na vyčištěný obličej ošetřený denním krémem a pro bezvadný vzhled rovnoměrně zapracujte do pleti.

Tip: Pro nanášení minerálního make-upu se hodí například Štětec na sypký make-up od stejné značky.

Barva - světlost: střední

Výrobce: Uoga Uoga, Kalvariju str. 125 , LT-08221, Vilnius, Litva , tel: +370 656 65 268

Z blogu (2)

Primer - zdokonalte svůj make-up

Přírodní dekorativka z Litvy - Uoga Uoga

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: