Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Uoga Uoga Minerální make-up 639 Chocolate 8 g

Uoga Uoga Minerální make-up 639 Chocolate 8 g

Minerální make-up Chocolate s neutrálním podtónem je nejvhodnější pro tmavší typy pleti i ty, co se snadno opalují. Make-up o pokožku pečuje za pomoci prášku z jantaru.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Minerální make-up Uoga Uoga v odstínu Chocolate je určený pro tmavou pleť s neutrálním podtónem. Hravě s ním rozzáříte pleť a sjednotíte její odstín. Jeho základem je mica a další přírodní minerály. Složení je obohaceno o regenerační allantoin či jantarový prášek, který se v Litvě tradičně využívá pro své antimikrobiální, zklidňující a léčivé účinky.

Minerální make-up v tmavším čokoládovém odstínu sice nemá výrazné krycí vlastnosti, ale zato podtrhne přirozený odstín vaší pleti a celkově ji sjednotí. Odstín Chocolate se hodí nejen pro sjednocení tmavé pleti, ale také ke konturování nebo projasnění obličeje. Make-up je vhodný i pro mastnou pleť. Pomáhá absorbovat přebytečný maz a celkově zmatňovat pleť. Díky čistě přírodnímu složení neucpává póry. Je obohacený o allantoin či jantarový prášek, který zklidňuje případná podráždění. Přirozený UV filtr chrání pleť před škodlivými vlivy při pobytu na slunci.

Použití: Štětcem naberte malé množství make-upu, lehce ho oklepejte a poté nanášejte na vyčištěný obličej ošetřený denním krémem a pro bezvadný vzhled rovnoměrně zapracujte do pleti. Jako bronzer, konturu či rozjasňovač nanášejte make-up na lícní kosti, střed nosu, spánky apod.

Tip: Pro nanášení minerálního make-upu se hodí například Štětec na sypký make-up od téže značky.

Barva - světlost: tmavá

Výrobce: Uoga Uoga, Kalvariju str. 125 , LT-08221, Vilnius, Litva , tel: +370 656 65 268

Nenašli jste to pravé? Co tohle?