Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální make-up Cool Caramel 0,75 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální make-up Cool Caramel 0,75 g

63
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Minerální make-up dodává sjednocení a rozjasnění středním odstínům pleti se studeným narůžovělým podtónem. Nedráždí pleť, má celodenní výdrž a dokonale přirozený vzhled.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(3)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Lily Lolo Minerální make-up Cool Caramel je určený pro středně tmavou a opálenou pokožku s narůžovělým studeným podtónem. Díky složení z minerálních pigmentů má příznivý vliv na kvalitu pleti a je vhodný i pro pokožku problematickou se sklonem k tvorbě nedokonalostí. Díky ochrannému faktoru SPF 15 brání průniku škodlivých slunečních paprsků a zpomaluje tak stárnutí pleti.

Minerální make-up Lily Lolo je skvělou přírodní alternativou v oblasti dekorativní kosmetiky. Sjednocuje barevný tón pleti, pomáhá zakrýt případné nedokonalosti a dodává jí přirozeně krásný vzhled. Jemné rozjasňující částečky rozzáří vaši tvář a dodají zdravou barvu unavené a zašedlé pleti. Make-up je mimořádně jemně namletý, velice snadno se nanáší pomocí houbičky či kabuki štětce a nevytváří efekt masky.

Díky přírodnímu složení bez chemických látek a pro kůži potenciálně škodlivých syntetických složek je vhodný pro všechny typy pleti. Nedráždí pokožku, nezpůsobuje začervenání a lze jej použít i pro citlivou či aknózní pleť. Zároveň je vysoce odolný proti otěru i vlhkosti a vyznačuje se celodenní výdrží bez nutnosti dodatečných úprav. Je možno jej také vrstvit podle požadované míry krytí. Minerální make-up je ideální i pro náročné uživatelky, které si přejí bezchybný, avšak dokonale přirozený výsledek.

Použití: Pro bezvadný výsledek make-up aplikujte pomocí štětce kabuki nebo houbičky na make-up. Odsypte menší množství pudru do víčka od krabičky make-upu. Pudr poté naberte štětcem kabuki a jemným tlakem proti víčku jej krouživými pohyby rovnoměrně rozprostřete po celé ploše štětce. Odklepejte přebytečný pudr a make-up s použitím mírného tlaku aplikujte krouživými pohyby na pleť, přičemž postupujte od linie čelistí nahoru.

Ostatní kategorie: Sypké make-upy

Barva - světlost: střední, tmavá

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB , Hessle East Yorkshire , Velká Británie

Z blogu (3)

Meduňka lékařská

Primer - zdokonalte svůj make-up

Rychlé líčení do pěti minut

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: