Everyday Minerals Minerální make-up Multi-tasking Neutral, Original Glo 4,8 g

Everyday Minerals Minerální make-up Multi-tasking Neutral, Original Glo 4,8 g

Minerální make-up pro světlý až střední odstín pleti s neutrálními podtóny.

100% přírodní a čistě veganský sypký pudr, který sjednotí Vaši pleť a dodá jí bezchybně hebký vzhled bez pocitu vytvořené nepřirozené masky.

Všechny textury minerálních make-upů Everyday Minerals nechávají pokožku přirozeně dýchat, přesto jsou velmi odolné vůči vodě a případným otěrům tváře. Přirozeně kryjí nedokonalosti pleti a jemné vrásky.

Jestliže máte rozšířené (otevřené, zvětšené) póry nebo kruhy pod očima, doporučujeme před nanesením make-upu na problematická místa nanést korektor. V případě popraskaných kapilár nebo zarudnutí pokožky použijte nejprve Mint Color korektor.

Přirozený obsah minerálů oxidu zinečnatého (Zinc Oxide) a oxidu titaničitého (Titanium Dioxide) pomáhá chránit před UV slunečním zářením.

Nejlepšího výsledku dosáhnete, pokud použijete štětce k nanášení minerálního make-upu. Ideální jsou štětce Everyday Minerals Large Mineral a Flat top.

ROZJASŇUJÍCÍ TEXTURA (Original Glo Base)
Neváhejte a zazařte s rozjasňující texturou. Ta je určena především pro ženy, které touží po jemné záři a efektu orosené pleti. Minerály obsažené v této textuře odrážejí světlo a umožňují vytvořit naprosté rozzáření pleti. Textura nabízí střední až plné krytí a je vhodná pro normální a suchou pleť, která touží po zvýraznění.

Mica (CI 77019), Lauroyl Lysine. Může obsahovat: Titanium Dioxide (CI 77891), Zinc Oxide (CI 77947), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Ultramarines (CI 77007).

Tip: Před aplikací make-upu doporučujeme hydratovat pokožku. Po vstřebání do pokožky aplikujte jednu nebo více tenkých vrstev make-upu pro vytvoření požadovaného výsledku.

Upozornění: Ačkoliv se snažíme znázorňovat jednotlivé odstíny dle skutečnosti, může se barva, kterou vidíte na obrazovce, mírně lišit od skutečného stavu v závislosti na typu monitoru vašeho počítače..

webové strány značky:
www.everyday-minerals.eu

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Barva - světlost: střední, světlá

Výrobce: Everyday Minerals, P.O. Box 42349, 78704 Austin, Texas Spojené Státy Americké, www.everydayminerals.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?