Everyday Minerals Minerální make-up Sunkissed Fair, Semi-matte 4,8 g

Everyday Minerals Minerální make-up Sunkissed Fair, Semi-matte 4,8 g

Minerální make-up ve středně světlém odstínu poskytuje pleti přirozené krytí díky přírodním složkám. Polomatný finiš odstraňuje nežádoucí lesk při zachování přirozené záře pleti a sametového efektu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Minerální make-up Everyday Minerals Semi-matte Sunkissed Fair je přírodním produktem plně zastupujícím funkci klasického tekutého make-upu. Poskytuje dostatečné krytí, aniž by vytvářel efekt masky či působil nepřirozeně. Díky obsaženým minerálním pigmentům pleť sjednocuje, pomáhá zakrýt nedokonalosti a dodává jí pěstěný vzhled.

Odstín Sunkissed fair je středně světlý, vhodný pro pleť s teplejším podtónem. Make-up v sypké konzistenci se snadno nanáší pomocí kulatého či plochého kabuki štětce a zaručuje perfektní rovnoměrný výsledek při velmi rychlém použití. Díky velice šetrnému přírodnímu složení je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé či problematické.

Formule semi-matte nabízí zmatňující účinky a dodává pleti sametově jemný a zářivý vzhled. Polomatné textura make-upu zachovává přirozený nepatrný lesk pleti a působí také rozjasňujícím efektem. Je bez obsahu silikonů či minerálních olejů, takže neucpává póry, je nekomedogenní a má prospěšný vliv na zdraví pleti.

Použití: Pro ideální krytí a rovnoměrné nanesení použijte kabuki štětec či štětec na pudr.

Upozornění: Věrnost zobrazení odstínu make-upu se může lišit dle nastavení Vašeho monitoru.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?