Faran Minerální oční linky, Metalic Green Eyeliner

Faran Minerální oční linky, Metalic Green Eyeliner

  • Bez DPH 330 Kč

Sypké minerální linky jsou skvělé pro každodenní nenápadné líčení, ale poslouží i při výrazném večerním líčení. Minerály dokonale přilnou k pokožce, kde vydrží, dokud je neodlíčíme.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

100% přírodní složení. 10 % ingrediencí v bio kvalitě. Přesně takové jsou minerální oční linky značky Faran.

Sypké minerální linky Faran jsou skvělé pro každodenní nenápadné, ale poslouží i při výrazném večerním třeba kouřovém líčení. Minerály dokonale přilnou k pokožce, kde vydrží, dokud je neodlíčíme. Oční linky neslepují řasy ani nezatěžují oční víčka. Jsou odolné i proti vodě, vydrží totiž na pokožce, dokud je nesetřeme. Jsou vhodné pro citlivé oči. Minerální oční linky jsou skvělé také pro líčení mastných a rychle se mastících víček, protože prášek absorbuje mastnotu, a na pokožce tak líčení déle vydrží.

Velkou výhodou je variabilita odstínů. Jednotlivé oční linky mezi sebou můžete navzájem míchat. Získáte tak jedinečný barevný odstín. Linky je možné nanášet na sucho pro nedbale každodenní vzhled nebo na mokro pro intenzivní odstín a dokonale a přesně orámované oči. Odstín Metallic Green je kovově zelený s neodolatelnými odlesky.

Kosmetika Faran obsahuje čisté přírodní ingredience, které hloubkově vyživují a hydratují pleť. Tato kosmetika neobsahuje vodu, ale účinné rostlinné látky, které přinesou krásu i vaší pleti. Zatímco pečující kosmetika Faran je plná výživných voňavých ingrediencí, dekorativní řada obsahuje 100% čisté přírodní minerály, které dodávají pleti krásu v mnoha odstínech.

Použití: Úzkým koncem štětce na oční stíny a linky naneseme malé množství prášku vtiskáváním.

Tip: Linky nanášejte suchým štětcem pro přirozenější vzhled. Nebo štětec před aplikací nejdříve namočte do čisté vody, dosáhnete tak výrazný barevný odstín linky a ostrý tvar, který zůstane na místě delší dobu. Můžeme také použít i jako oční stíny pro "smokey eyes" efekt.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?