Lavera Minerální oční stíny 21 Delicate Vanilla, Pastel Notes 2 g

Lavera Minerální oční stíny 21 Delicate Vanilla, Pastel Notes 2 g

S očními stíny v jemně lesklém vanilkovém odstínu hravě vytvoříte svěží letní líčení na pláž i do města. Obsažené oleje pečují během dne o jemnou pokožku očního víčka.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Minerální oční stíny Delicata Vanilla z letní edice Lavera Pastel Notes mají velmi jemnou texturu. Obsahují minerální pigmenty, pomocí kterých snadno vykouzlíte svěží letní líčení na pláž i do víru velkoměsta. Jejich složení je obohaceno o přírodní oleje a výtažky z rostlin, které během dne pečují o citlivou pokožku očního víčka. Jsou vhodné i pro nositelky kontaktních čoček.

S očními stíny v jemném odstínu vanilkového květu jednoduše vytvoříte dlouhotrvající letní líčení, a to díky obsahu kvalitních minerálních pigmentů. Mají hedvábnou texturu, díky které se snadno nanáší a roztírají. Obsažené oleje z jojoby, arganu a oliv se spolu s bambuckým a kakaovým máslem postarají o to, aby byla citlivá pokožka očního víčka pěkně vyživená a zvláčněná a nedocházelo k jejímu vysoušení. Přírodní extrakty z růže stolisté či slézu podporují regeneraci pokožky a předcházejí jejímu podráždění.

Použití: Oční stíny nanášejte na oční víčko prstem, štětcem či houbičkovým aplikátorem. Pro lepší trvanlivost můžete před aplikací očních stínů nanést na víčko speciální podkladovou bázi.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?