Lavera Minerální oční stíny 22 Iced Pistachio, Pastel Notes 2 g

Lavera Minerální oční stíny 22 Iced Pistachio, Pastel Notes 2 g

S očními stíny v barvě pistáciové zmrzliny snadno dodáte svým očím svěží letní look. Díky obsahu přírodních olejů a másel se postarají i o jemnou pokožku očních víček.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Minerální oční stíny Iced Pistachio z letní edice Lavera Pastel Notes mají velmi jemnou texturu. Obsahují minerální pigmenty, pomocí kterých snadno vykouzlíte svěží letní líčení. Snadno se nanáší a podtrhnou přirozenou krásu vašich očí, ať už se chystáte k rybníku, nebo třeba na večeři s přáteli. Složení je obohaceno o přírodní oleje a výtažky z rostlin, které během dne pečují o citlivou pokožku očního víčka. Jsou vhodné i pro nositelky kontaktních čoček.

S očními stíny v jemném odstínu pistáciové zmrzliny jednoduše vytvoříte dlouhotrvající letní líčení, a to díky obsahu kvalitních minerálních pigmentů. Mají hedvábnou texturu, díky které se snadno nanáší a roztírají. Obsažené oleje z jojoby, arganu a oliv se spolu s bambuckým a kakaovým máslem postarají o to, aby byla citlivá pokožka očního víčka pěkně vyživená a zvláčněná a nedocházelo k jejímu vysoušení. Přírodní extrakt y z růže stolisté či slézu podporují regeneraci pokožky a předcházejí jejímu podráždění.

Použití: Stíny nanášejte prstem, štětcem či houbičkovým aplikátorem na oční víčko. Pro lepší trvanlivost stínů můžete před líčením nanést na víčko podkladovou bázi.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?