Prohlédněte si vaše seznamy přání
BiOOO dny dopravy zdarma

puroBIO cosmetics Minerální oční stíny 27 Warm Brown 2,5 g

puroBIO cosmetics Minerální oční stíny 27 Warm Brown 2,5 g

Minerální hnědé stíny krásně podtrhnou váš pohled. Navíc obsahují jojobový olej, který pečuje o jemnou pokožku očního víčka

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení
Minerální oční stíny puroBio v teplém hnědém odstínu 27 Warm Brown krásně rozzáří váš pohled. Hodí se jak pro jemné denní líčení, tak i jako základ pro výraznější kouřové líčení. Navíc jsou obohacené o pečující látky jako rostlinný glycerin či tokoferol a ve spojení s jojobovým olejem poskytují jemné pokožce očních víček kvalitní péči.
 
Minerální oční stíny obsahují kvalitní rostlinné pigmenty a snadno s nimi tak vytvoříte dlouhotrvající líčení. O citlivou pokožku očních víček je během dne postaráno díky jojobovému oleji, který má regenerační účinky a pomáhá pleti udržovat potřebnou hydrataci. Spolu s tokoferolem pak chrání jemnou pokožku před škodlivými vnějšími vlivy. 
 
Italská značka puroBio Cosmetics nabízí široké spektrum přírodní dekorativní kosmetiky v nepřeberné škále odstínů. Složení obsahuje mimořádně kvalitní pigmenty, pečující oleje a másla. Kosmetické produkty nesou certifikaci Natrue, Vegan OK, CCPB a NICKEL TESTED.
 

Použití: Malé množství stínu naberte na štětec a za jeho pomoci aplikujte na oční víčko. Stín můžete aplikovat jak na sucho, tak pro zintenzivnění barvy i na mokro.

Barva: hnědá

Výrobce: PuroBIO Cosmetics, Via le Lamie, 42/a , 70015, Noci – Ba, Itálie , tel: +39 080 497 81 43

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?