Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

puroBIO cosmetics Minerální oční stíny 27 Warm Brown

puroBIO cosmetics Minerální oční stíny 27 Warm Brown

Minerální hnědé stíny krásně podtrhnou váš pohled. Navíc obsahují jojobový olej, který pečuje o jemnou pokožku očního víčka

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení
Minerální oční stíny puroBio v teplém hnědém odstínu 27 Warm Brown krásně rozzáří váš pohled. Hodí se jak pro jemné denní líčení, tak i jako základ pro výraznější kouřové líčení. Navíc jsou obohacené o pečující látky jako rostlinný glycerin či tokoferol a ve spojení s jojobovým olejem poskytují jemné pokožce očních víček kvalitní péči.
 
Minerální oční stíny obsahují kvalitní rostlinné pigmenty a snadno s nimi tak vytvoříte dlouhotrvající líčení. O citlivou pokožku očních víček je během dne postaráno díky jojobovému oleji, který má regenerační účinky a pomáhá pleti udržovat potřebnou hydrataci. Spolu s tokoferolem pak chrání jemnou pokožku před škodlivými vnějšími vlivy. 
 
Italská značka puroBio Cosmetics nabízí široké spektrum přírodní dekorativní kosmetiky v nepřeberné škále odstínů. Složení obsahuje mimořádně kvalitní pigmenty, pečující oleje a másla. Kosmetické produkty nesou certifikaci Natrue, Vegan OK, CCPB a NICKEL TESTED.
 

Použití: Malé množství stínu naberte na štětec a za jeho pomoci aplikujte na oční víčko. Stín můžete aplikovat jak na sucho, tak pro zintenzivnění barvy i na mokro.

Barva: hnědá

Výrobce: PuroBIO Cosmetics, Via le Lamie, 42/a , 70015, Noci – Ba, Itálie , tel: +39 080 497 81 43

Nenašli jste to pravé? Co tohle?