Prohlédněte si vaše seznamy přání

Uoga Uoga Minerální oční stíny 731 Night Crow 1 g

Uoga Uoga Minerální oční stíny 731 Night Crow 1 g

Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Pro vytvoření výrazného kouřového líčení kombinujte se světlejšími odstíny.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Minerální oční stíny Uoga Uoga v černém matném odstínu 731 Night Crow si říkají o účast na výrazném očním make-upu. Budou slušet všem barvám očí. Obsahují čisté přírodní pigmenty v sytém odstínu, dobře se nanáší a mají výbornou výdrž. Jejich složení je obohaceno o jantarový extrakt, tradičně využívaný v Litvě pro své antimikrobiální vlastnosti.

Černočerné matné stíny jsou jako na míru ušité těm, kdo touží po výrazném kouřovém líčení. Hravě je zkombinujete s jinými barvami. Díky mice a minerálním pigmentům pokryjí stíny oční víčko sytou barvou. Sametově hebká textura krásně přilne k pokožce, má dlouhou výdrž a během dne nijak nestéká do vrásek a záhybů oka. Obsažený jantarový extrakt působí antibakteriálně a zklidňuje. Čistě přírodní složení stínů je vhodné i pro líčení citlivých očí.

Použití: Malé množství minerálních stínů naberte prstem nebo malým štětečkem, lehce oprašte a poté jemně naneste na oční víčko. Pro vytvoření výrazného kouřového líčení kombinujte se světlejšími odstíny (např. antracit, šedá, bílá).

Barva: černá

Barva - třpyt: matná

Výrobce: Uoga Uoga, Kalvariju str. 125 , LT-08221, Vilnius, Litva , tel: +370 656 65 268

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?