Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Black Sand 1,5 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Black Sand 1,5 g

Oční stíny s hedvábně jemnou a lehkou konzistencí vynikají celodenní výdrží a intenzitou barevných pigmentů. Odstín v nejtmavší hnědé barvě prohloubí váš pohled a lze jej použít také jako linky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Minerální oční stíny Black Sand prohloubí a zdůrazní váš pohled díky velmi tmavě hnědému odstínu v hedvábně hebké matné textuře. Využití těchto stínů je opravdu multifunkční, proto jsou vhodné jak pro stínování očního víčka, tak pro úpravu a zvýraznění obočí či jako oční linky. Tento univerzální neutrální odstín sluší všem barvám očí a podtrhne tvar oka.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo, jež pochází z Velké Británie, nedělá kompromisy. Její složení obsahuje pouze čisté přírodní ingredience bez syntetických složek a chemikálií. Neobsahuje parabeny, konzervanty či PEGy. Díky tomuto aspektu je velice dobře snášena i citlivou pletí a její sametově jemná sypká struktura produktů nedráždí a nenamáhá pokožku.

Oční stíny s bohatými a sytými minerálními pigmenty se vyznačují výraznými odstíny, jejichž intenzitu lze regulovat podle naneseného množství. Snadno se aplikují štětcem či prsty a velmi dobře se vzájemně míchají a rozmazávají, čímž nabízejí nepřeberné množství možností líčení. Díky své mimořádně vysoké kvalitě nalíčení s těmito stíny vydrží celý den bez významného oslabení pigmentace či slévání do záhybu víčka. Zajistí tak bezchybný výsledek a dokonalé nalíčení.

Použití: K aplikaci očních stínů na pohyblivé víčko použijte štětec na oční stíny či prsty, k celkovému propojení více barev minerálních očních stínů použijte štětec na spojování očních stínů. Výraznějšího nalíčení dosáhnete s pomocí štětce na roztírání kontur (blending brush). Minerální oční stíny můžete používat také jako tekuté oční linky. Smíchejte trochu očního stínu s malým množstvím vody a směs naneste na oční víčko pomocí štětce na oční linky

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Mica, Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77499), Carmine (CI 75470)

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB Hessle East Yorkshire Velká Británie, www.lily-lolo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: