Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Deep Purple 2,5 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Deep Purple 2,5 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Deep Purple 2,5 g

Zboží je trvale vyřazeno.

Minerální oční stíny v klasické tmavě fialové barvě s jiskrným třpytem jsou velice vhodné na výraznější večerní nalíčení. Vyznačují se mimořádně sytým odstínem a dlouhotrvající výdrží.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu6
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Lily Lolo Minerální oční stíny Deep Purple si získají vaši pozornost velice klasickým a nadčasovým odstínem, který dodá vašemu pohledu dechberoucí hloubku. Tmavě fialová barva podpoří přirozenou barvu vašich očí a je velice vhodná především na večerní nalíčení či speciální příležitosti, jako jsou plesy, večírky a podobně. Jemný třpyt dodává očním stínům plasticitu a jiskrný efekt.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo, jež pochází z Velké Británie, nedělá kompromisy. Její složení obsahuje pouze čisté přírodní ingredience bez syntetických složek a chemikálií. Neobsahuje parabeny, konzervanty či PEGy. Díky tomuto aspektu je velice dobře snášena i citlivou pletí a sametově jemná sypká struktura jejích produktů nedráždí a nenamáhá pokožku.

Oční stíny s bohatými a sytými minerálními pigmenty se vyznačují výraznými odstíny, jejichž intenzitu lze regulovat podle naneseného množství. Snadno se aplikují štětcem či prsty a velmi dobře se vzájemně míchají a rozmazávají, čímž nabízejí nepřeberné množství možností líčení. Díky své mimořádně vysoké kvalitě nalíčení s těmito stíny vydrží celý den bez významného oslabení pigmentace či slévání do záhybu víčka. Zajistí tak bezchybný výsledek a dokonalé nalíčení.

Použití: K aplikaci očních stínů na pohyblivé víčko použijte štětec na oční stíny či prsty, k celkovému propojení více barev minerálních očních stínů použijte štětec na spojování očních stínů. Výraznějšího nalíčení dosáhnete s pomocí štětce na roztírání kontur (blending brush). Minerální oční stíny můžete používat také jako tekuté oční linky. Smíchejte trochu očního stínu s malým množstvím vody a směs naneste na oční víčko pomocí štětce na oční linky.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo je uznávanou značkou s mnoha oceněními. Stala se doslova kultovní záležitostí, a to především díky svému čistě přírodnímu složení, které nijak nedráždí pleť a má antibakteriální účinky.

Ostatní kategorie: Dekorativní kosmetika

Barva: fialová

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB , Hessle East Yorkshire , Velká Británie

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu6

28 důvodů, proč si koupit přírodní dekorativku

4 rady pro minerální make-up a začátečníky

Krásné oči s přírodním make-upem

Minerální dekorativka Lily Lolo: Dokonalý make-up i pro tu nejcitlivější pleť

Minerální pigmenty a co s nimi

S minerály ke krásné pleti

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Intenzivní barva / Mon 14. 2. 2016 19:15

Opravdu krásná a intenzivní barva i při suchém nanášení malého množství, což je super. Lze s nimi krásně stínovat. Intenzita barvy vydrží dlouho, po cca osmi hodinách se pomalu začínají slévat v záhyby víčka, ale dle všeho záleží na použité/nepoužité bázi. Oceňuji také aktuální balení, v němž jsou dírky umístěné pouze na jedné straně a jsou opatřeny otáčivým, dobře těsnícím víčkem, tudíž se nemusím obávat, že se mi při cestování stíny vysypou do taštičky.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.