Faran Minerální oční stíny, Eyeland Eyeshadow

Faran Minerální oční stíny, Eyeland Eyeshadow

Minerální oční stíny Faran Eyeland jsou vhodné pro jemné každodenní líčení, ale také s nimi snadno dosáhnete výraznějšího efektu pro slavnostnější líčení na večer. Stíny výborně drží po celý den.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Minerální oční stíny Faran Eyeland jsou vhodné pro přirozené a jemné každodenní líčení, ale také s nimi snadno dosáhnete výraznějšího efektu pro slavnostnější líčení na večer. Stíny dokonale přilnou k pokožce a výborně tak drží po celý den. Zároveň však nezatěžují oční okolí zbytečným obsahem chemikálií, protože jsou tvořeny pouze minerálními pigmenty.

Pomocí minerálních pigmentů dosáhnete krásně sytého a jedinečného odstínu. Jejich šetrné složení nedráždí citlivé oči ani tu nejcitlivější pleť v očním okolí. Navíc mají díky obsaženým minerálům oční stíny přirozený ochranný faktor.

Odstín Eyeland v sytě zemité, hnědé barvě má skvělou pigmentaci a vynikající výdrž. Neslévá se do vrásek ani do záhybů oka. Jedinečný odstín si můžete na míru namíchat pomocí kombinace dalších očních stínů z kolekce Faran.

Použití: Malé množství stínu naberte na štětec a za jeho pomoci aplikujte na oční víčko. Stín můžete aplikovat jak na sucho, tak pro zintenzivnění barvy i na mokro.

Barva: hnědá

Výrobce: Nature Scent, Ltd., Har-Ardon 12, 80600 Mizpe Ramon Izrael, https://www.faran-cosmetic.com/

Nenašli jste to pravé? Co tohle?