Faran Minerální oční stíny, Eyeland Eyeshadow

Faran Minerální oční stíny, Eyeland Eyeshadow

  • Bez DPH 330 Kč

Minerální oční stíny Faran Eyeland jsou vhodné pro přirozené, jemné každodenní líčení, ale také s nimi snadno dosáhnete výraznějšího efektu pro slavnostnější líčení na večer. Stíny výborně drží po celý den.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Minerální oční stíny Faran Eyeland jsou vhodné pro přirozené a jemné každodenní líčení, ale také s nimi snadno dosáhnete výraznějšího efektu pro slavnostnější líčení na večer. Stíny dokonale přilnou k pokožce a výborně tak drží po celý den. Zároveň však nezatěžují oční okolí zbytečným obsahem chemikálií, protože jsou tvořeny pouze minerálními pigmenty.

Pomocí minerálních pigmentů dosáhnete krásně sytého a jedinečného odstínu. Jejich šetrné složení nedráždí citlivé oči ani tu nejcitlivější pleť v očním okolí. Navíc mají díky obsaženým minerálům oční stíny přirozený ochranný faktor.

Odstín Eyeland v sytě zemité, hnědé barvě má skvělou pigmentaci a vynikající výdrž. Neslévá se do vrásek ani do záhybů oka. Jedinečný odstín si můžete na míru namíchat pomocí kombinace dalších očních stínů z kolekce Faran.

Použití: Malé množství stínu naberte na štětec a za jeho pomoci aplikujte na oční víčko. Stín můžete aplikovat jak na sucho, tak pro zintenzivnění barvy i na mokro.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Iron Oxide, Jojoba Ester, Silica, Titanium Dioxide, Zea Mays (Corn) Starch1)

1) Organic agriculture

Barva: hnědá

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Přebal: papírový

Produktové řady: Faran Beauty Line

Složení: bez alkoholu, bez glycerinu, bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: Nature Scent, Ltd., Har-Ardon 12, 80600 Mizpe Ramon Izrael, www.faran-cosmetics.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?