Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Greyzie Daze 2 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Greyzie Daze 2 g

Minerální oční stíny se sypkou sametově hebkou texturou v tmavě šedé barvě s lehkým namodralým podtónem jsou ideální pro studenější tóny pleti a dodají vám elegantní vzhled. Lze je také použít jako oční linku.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Minerální oční stíny Greyzie Daze vás uchvátí svým unikátním středně šedivým odstínem, jenž využijete pro zvýraznění oka v jakémkoliv ročním období. Stíny se dají použít také jako výtečný podklad pro dramatické kouřové líčení a díky sametově hebké matné textuřě vypadají skvěle také jako jemná oční linka při linii řas. Tento odstín je vhodný obzvláště pro studenější tóny pleti a vypadá velmi elegantně.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo, jež pochází z Velké Británie, nedělá kompromisy. Její složení obsahuje pouze čisté přírodní ingredience bez syntetických složek a chemikálií. Neobsahuje parabeny, konzervanty či PEGy. Díky tomuto aspektu je velice dobře snášena i citlivou pletí, způsobuje minimum nežádoucích reakcí a sametově jemná sypká struktura produktů nedráždí a nenamáhá pokožku.

Oční stíny s bohatými a sytými minerálními pigmenty se vyznačují výraznými odstíny, jejichž intenzitu lze regulovat podle naneseného množství. Snadno se aplikují štětcem či prsty a velmi dobře se vzájemně míchají a rozmazávají, čímž nabízejí nepřeberné množství možností líčení. Díky své mimořádně vysoké kvalitě nalíčení s těmito stíny vydrží celý den bez význameného oslabení pigmentace či slévání do záhybu víčka. Zajistí tak bezchybný výsledek a dokonalé nalíčení určené i pro náročné zákaznice.

Použití: K aplikaci očních stínů na pohyblivé víčko použijte štětec na oční stíny či prsty, k celkovému propojení více barev minerálních očních stínů použijte štětec na spojování očních stínů. Výraznějšího nalíčení dosáhnete s pomocí štětce na roztírání kontur (blending brush). Minerální oční stíny můžete používat také jako tekuté oční linky. Smíchejte trochu očního stínu s malým množstvím vody a směs naneste na oční víčko pomocí štětce na oční linky.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides, Ultramarines (CI 77007)

Barva: modrá, šedá

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB Hessle East Yorkshire Velká Británie, www.lily-lolo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?