Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Honey Peach 1,5 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Honey Peach 1,5 g

Luxusní třpytivé oční stíny se sametově hebkou konzistencí v béžovém odstínu se zlatými odlesky a velmi lehkou strukturou rozzáří vváš pohled, ať už je nanesete na celé víčko či jen do vnitřního koutku oka pro rozjasnění.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Minerální oční stíny Honey Peach vám dodají pravý glamour hollywoodský půvab filmových hvězd. Unikátní světle béžový odstín s okouzlujícími zlatými odlesky a svěžími broskvovými tóny rozzáří vaši tvář, ať už jej nanesete na celé oční víčko či jen do vnitřního koutku oka coby rozjasňovač. Jemný třpyt zahalí vaše oči saténově lesklým závojem pro přirozený zářivý vzhled.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo, jež pochází z Velké Británie, nedělá kompromisy. Její složení obsahuje pouze čisté přírodní ingredience bez syntetických složek a chemikálií. Neobsahuje parabeny, konzervanty či PEGy. Díky tomuto aspektu je velice dobře snášena i citlivou pletí, způsobuje minimum nežádoucích reakcí a sametově jemná sypká struktura produktů nedráždí a nenamáhá pokožku.

Oční stíny s bohatými a sytými minerálními pigmenty se vyznačují výraznými odstíny, jejichž intenzitu lze regulovat podle naneseného množství. Snadno se aplikují štětcem či prsty a velmi dobře se vzájemně míchají a rozmazávají, čímž nabízejí nepřeberné množství možností líčení. Díky své mimořádně vysoké kvalitě nalíčení s těmito stíny vydrží celý den bez význameného oslabení pigmentace či slévání do záhybu víčka. Zajistí tak bezchybný výsledek a dokonalé nalíčení určené i pro náročné zákaznice.

Použití: K aplikaci očních stínů na pohyblivé víčko použijte štětec na oční stíny či prsty, k celkovému propojení více barev minerálních očních stínů použijte štětec na spojování očních stínů. Výraznějšího nalíčení dosáhnete s pomocí štětce na roztírání kontur (blending brush). Minerální oční stíny můžete používat také jako tekuté oční linky. Smíchejte trochu očního stínu s malým množstvím vody a směs naneste na oční víčko pomocí štětce na oční linky.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Mica, Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77492), Iron Oxides (CI 77499)

Barva: béžová, zlatá

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB Hessle East Yorkshire Velká Británie, www.lily-lolo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?