Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Moonlight 2 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Moonlight 2 g

  • Bez DPH 206 Kč

Luxusní čokoládově hnědý odstín minerálních očních stínů dodá vašemu pohledu hloubku a zvýraznění. Díky univerzálnímu využití jej můžete aplikovat také jako oční linku, jež podtrhne tvar vašeho oka.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Minerální oční stíny Moonlight vás příjemně překvapí svým širokým využitím a nádherným výrazným odstínem. Jejich hřejivé čokoládově hnědé tóny podpoří a zvýrazní modrou či zelenou barvu oční duhovky a podtrhnou tvar oka. Tmavě hnědý odstín se zářivým třpytem prohloubí váš pohled, ať už jej aplikujete jako klasické stíny na celé víčko či jako oční linku. 

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo, jež pochází z Velké Británie, nedělá kompromisy. Její složení obsahuje pouze čisté přírodní ingredience bez syntetických složek a chemikálií. Neobsahuje parabeny, konzervanty či PEGy. Díky tomuto aspektu je velice dobře snášena i citlivou pletí, způsobuje minimum nežádoucích reakcí a sametově jemná sypká struktura produktů nedráždí a nenamáhá pokožku.

Oční stíny s bohatými a sytými minerálními pigmenty se vyznačují výraznými odstíny, jejichž intenzitu lze regulovat podle naneseného množství. Snadno se aplikují štětcem či prsty a velmi dobře se vzájemně míchají a rozmazávají, čímž nabízejí nepřeberné množství možností líčení. Díky své mimořádně vysoké kvalitě nalíčení s těmito stíny vydrží celý den bez význameného oslabení pigmentace či slévání do záhybu víčka. Zajistí tak bezchybný výsledek a dokonalé nalíčení určené i pro náročné zákaznice.

Použití: K aplikaci očních stínů na pohyblivé víčko použijte štětec na oční stíny či prsty, k celkovému propojení více barev minerálních očních stínů použijte štětec na spojování očních stínů. Výraznějšího nalíčení dosáhnete s pomocí štětce na roztírání kontur (blending brush). Minerální oční stíny můžete používat také jako tekuté oční linky. Smíchejte trochu očního stínu s malým množstvím vody a směs naneste na oční víčko pomocí štětce na oční linky.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?