Everyday Minerals Minerální oční stíny Mrs. Coffee 1,7 g

Everyday Minerals Minerální oční stíny Mrs. Coffee 1,7 g

Mocca hnědé matné oční stíny určené k vytvoření očních linek.Lze použít i jako klasické oční stíny. Intenzitu barvy můžete zesílit nanesením dalších vrstev.Přírodní a veganský produkt, netestováno na zvířatech, na seznamu PETA schválených společností. Výrobek neobsahuje bismuth oxychloride, mastek parabeny, sulfáty, umělá barviva a parfemaci ani konzervanty.Nebojte se oční stíny míchat a spojovat

Mocca hnědé matné oční stíny určené k vytvoření očních linek.

Lze použít i jako klasické oční stíny. Intenzitu barvy můžete zesílit nanesením dalších vrstev.

Přírodní a veganský produkt, netestováno na zvířatech, na seznamu PETA schválených společností. Výrobek neobsahuje bismuth oxychloride, mastek parabeny, sulfáty, umělá barviva a parfemaci ani konzervanty.

Nebojte se oční stíny míchat a spojovat a docílit tak osobitého originálního vzhledu! Intenzitu barvy můžete zesílit nanesením dalších tenkých vrstev.

Před použitím doporučujeme nanést na oční víčka podkladový korektor, který pomáhá vyrovnat mastnotu očních víček.

Mica (CI 77019), Lauroyl Lysine. Může obsahovat: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).

Upozornění: Ačkoliv se snažíme znázorňovat jednotlivé odstíny dle skutečnosti, může se barva, kterou vidíte na obrazovce, mírně lišit od skutečného stavu v závislosti na typu monitoru vašeho počítače.

webové strány značky:
www.everyday-minerals.eu

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Barva: hnědá, mocca

Výrobce: Everyday Minerals, P.O. Box 42349, 78704 Austin, Texas Spojené Státy Americké, www.everydayminerals.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?