Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Orchid 2 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Orchid 2 g

  • Bez DPH 206 Kč

Sypké přírodní oční stíny se sametově jemnou texturou se velice snadno nanášejí a vydrží celý den. Tento třpytivý bílý odstín lze využít jak pro stínování oka, tak jako klasický rozjasňovač.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Minerální oční stíny Orchid vás překvapí svým okouzlujícím jiskrným odstínem v bílé barvě. Lze je využít jako klasické oční stíny a aplikovat na pohyblivé a pevné víčko či pro rozjasnění vyvýšených partií obličeje, jako je oblast nad lícnimi kostmi, nad srdíčkem rtů, na hraně nosu či pod obočím. Jemný třpyt prosvětlí vaši tvář a dodá vám pěstěný a zdravě zářivý vzhled.

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo, jež pochází z Velké Británie, nedělá kompromisy. Její složení obsahuje pouze čisté přírodní ingredience bez syntetických složek a chemikálií. Neobsahuje parabeny, konzervanty či PEGy. Díky tomuto aspektu je velice dobře snášena i citlivou pletí, způsobuje minimum nežádoucích reakcí a sametově jemná sypká struktura produktů nedráždí a nenamáhá pokožku.

Oční stíny s bohatými a sytými minerálními pigmenty se vyznačují výraznými odstíny, jejichž intenzitu lze regulovat podle naneseného množství. Snadno se aplikují štětcem či prsty a velmi dobře se vzájemně míchají a rozmazávají, čímž nabízejí nepřeberné množství možností líčení. Díky své mimořádně vysoké kvalitě nalíčení s těmito stíny vydrží celý den bez význameného oslabení pigmentace či slévání do záhybu víčka. Zajistí tak bezchybný výsledek a dokonalé nalíčení určené i pro náročné zákaznice.

Použití: K aplikaci očních stínů na pohyblivé víčko použijte štětec na oční stíny či prsty, k celkovému propojení více barev minerálních očních stínů použijte štětec na spojování očních stínů. Výraznějšího nalíčení dosáhnete s pomocí štětce na roztírání kontur (blending brush). Minerální oční stíny můžete používat také jako tekuté oční linky. Smíchejte trochu očního stínu s malým množstvím vody a směs naneste na oční víčko pomocí štětce na oční linky.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?