Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Soul Sister 2 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální oční stíny Soul Sister 2 g

Přirozený světle hnědý ostín minerálních očních stínů s hřejivými zlatavými odlesky prozáří pohled a zvýrazní kteroukoliv barvu očí. Sametově hebká konzistence je snadná na nanášení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Minerální oční stíny Soul Sister pokryjí vaše víčko hedvábně jemným lehoučkým popraškem přirozeného světle hnědého odstínu s neodolatelnými zlatými odlesky. Tento odstín rozjasní a otevře váš pohled, a bude slušet jakékoliv barvě očí. Je ideální volbou k nanášení samostatně na celé oční víčko pro přirozené denní nalíčení či v kombinaci s dalšími barevnými odstíny. 

Minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo, jež pochází z Velké Británie, nedělá kompromisy. Její složení obsahuje pouze čisté přírodní ingredience bez syntetických složek a chemikálií. Neobsahuje parabeny, konzervanty či PEGy. Díky tomuto aspektu je velice dobře snášena i citlivou pletí, způsobuje minimum nežádoucích reakcí a sametově jemná sypká struktura produktů nedráždí a nenamáhá pokožku.

Oční stíny s bohatými a sytými minerálními pigmenty se vyznačují výraznými odstíny, jejichž intenzitu lze regulovat podle naneseného množství. Snadno se aplikují štětcem či prsty a velmi dobře se vzájemně míchají a rozmazávají, čímž nabízejí nepřeberné množství možností líčení. Díky své mimořádně vysoké kvalitě nalíčení s těmito stíny vydrží celý den bez význameného oslabení pigmentace či slévání do záhybu víčka. Zajistí tak bezchybný výsledek a dokonalé nalíčení určené i pro náročné zákaznice.

Použití: K aplikaci očních stínů na pohyblivé víčko použijte štětec na oční stíny či prsty, k celkovému propojení více barev minerálních očních stínů použijte štětec na spojování očních stínů. Výraznějšího nalíčení dosáhnete s pomocí štětce na roztírání kontur (blending brush). Minerální oční stíny můžete používat také jako tekuté oční linky. Smíchejte trochu očního stínu s malým množstvím vody a směs naneste na oční víčko pomocí štětce na oční linky.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Mica, Iron Oxides (CI 77499), Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77492), Iron Oxides (CI 77491)

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB Hessle East Yorkshire Velká Británie, www.lily-lolo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: