Faran Minerální oční stíny, Sparkling Bronze Eyeshadow

Faran Minerální oční stíny, Sparkling Bronze Eyeshadow

  • Bez DPH 330 Kč

S minerálními očními stíny Faran Sparkling Bronze dosáhnete přirozeného jemného líčení i výraznějšího večerního looku a zároveň nebudete jemnou pokožku očního okolí zatěžovat zbytečnými chemikáliemi.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

S minerálními očními stíny Faran Sparkling Bronze dosáhnete přirozeného jemného líčení i výraznějšího večerního looku a zároveň nebudete jemnou pokožku očního okolí zatěžovat zbytečnými chemikáliemi. Oční stíny totiž obsahují pouze rozemleté přírodní minerální pigmenty a slídu, které společně vytvoří krásnou sytou a lesklou barvu. Minerální stíny také poskytují pokožce přirozený ochranný sluneční faktor.

Minerální oční stíny využívají krásných přírodních barev. Obsahují pouze minerální pigmenty, které dodají krásnou jedinečnou barvu, a slídu, která stínům dodává jemný lesk, a prozáří tak váš pohled. Díky tomuto přírodnímu složení jsou oční stíny vhodné i pro ty nejcitlivější oči a jemnou alergickou pleť.

Odstín Sparkling Bronze je čokoládová barva s lehkým bronzovým podtónem, doplněným o drobné zlatavé třpytky. Minerální stíny se za pomoci štětce snadno aplikují ať už na sucho či na mokro, mají skvělou pigmentaci a dlouhou výdrž. Neslévají se do vrásek ani záhybů oka. 

Použití: Malé množství stínu naberte na štětec a za jeho pomoci aplikujte na oční víčko. Stín můžete aplikovat jak na sucho, tak pro zintenzivnění barvy i na mokro.

Tip: Požadované množství minerálního prášku smíchejte s balzámem na rty pro vytvoření barevného lesku. Prášek můžete přidat i do oblíbeného tělového mléka či krému a vyrobit si třpytivé tělové mazání.

Minerální oční stíny, Sparkling Bronze Eyeshadow je součástí balení:

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Mica, Iron Oxides, Titanium Dioxide, Silica, Zea Mays Starch1)

1) Organic agriculture

Barva: bronzová

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Přebal: papírový

Produktové řady: Faran Beauty Line

Složení: bez alkoholu, bez glycerinu, bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: Nature Scent, Ltd., Har-Ardon 12, 80600 Mizpe Ramon Izrael, www.faran-cosmetics.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?