CdVet Minerální sprej na kůži i srst pro zvířata 100 ml

CdVet Minerální sprej na kůži i srst pro zvířata 100 ml

  • Značka: CdVet
  • Balení: 100 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Minerální sprej CdVet díky vysokému obsahu čajovníkového oleje účinně odpuzuje parazity a současně působí jako výborná dezinfekce drobných poranění. Aloe vera se zase postará o zklidnění svědivé podrážděné pokožky.

Díky vysokému podílu oleje z čajovníku, neboli tea tree, má sprej výborné dezinfekční účinky, takže ho můžete bez obav použít k ošetření drobných poranění. Vůně tea tree působí také jako přírodní repelent, který odpuzuje hmyz i parazity, jako jsou blechy, všenky a klíšťata.

Tea tree v kombinaci s Aloe vera a levandulovým olejem mají na pokožku výborné zklidňující účinky, zmírňují svědění, chrání pokožku před vznikem lupů a také udržují srst zdravou a lesklou.

Použití: Před použitím důkladně protřepejte. Rozprášený sprej aplikujte na srst zvířete pro ochranu proti parazitům. Pro ošetření postižených míst nastříkejte sprej proti směru růstu srsti a jemně promasírujte.

Skladování: Skladujte v chladu a temnu, nejlépe v ledničce.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Voda, Aloe vera, Sůl z Mrtvého moře, Čajovníkový olej, Emulgátor, Levandulový olej, Olej z kakostu, Balmín košťatý

Možné alergeny: Levandulový olej

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Zvířata: hlodavci, kočky, koně, psi

Výrobce: cdVet Naturprodukte GmbH, Industriestraße 11-13, 49584 Fürstenau Německo, www.cdvet.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?