CdVet Minerální sprej na kůži i srst pro zvířata 500 ml

CdVet Minerální sprej na kůži i srst pro zvířata 500 ml

  • Značka: CdVet
  • Balení: 500 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

cdVet Fell und Haut Mineralspray (Minerální sprej na kůži a srst) s Aloe Vera, čajovníkovým olejem a se solí z mrtvého moře je přírodní ošetřovací a výživný přípravek na pokožku a srst. Minerální sprej intenzivně ošetřuje a čistí od substancí, které způsobují svědivost (sekret z odpadních látek, lupy, kousance parazitů, vpichy hmyzu). Obsažená Aloe Vera zklidňuje podrážděnou pokožku. Éterický čajo

cdVet Fell und Haut Mineralspray (Minerální sprej na kůži a srst) s Aloe Vera, čajovníkovým olejem a se solí z mrtvého moře je přírodní ošetřovací a výživný přípravek na pokožku a srst. Minerální sprej intenzivně ošetřuje a čistí od substancí, které způsobují svědivost (sekret z odpadních látek, lupy, kousance parazitů, vpichy hmyzu). Obsažená Aloe Vera zklidňuje podrážděnou pokožku. Éterický čajovníkový olej minerálního spreje kromě svých ošetřovacích dovedností také chrání psy (prevence) proti vnějším parazitům (klíšťata, blechy, vši, roztoči, všenky) a hmyzu, které odpuzuje.

certifikáty:
vhodné pro: psy i kočky
konzistence: tekutá
barva: čirá
balení: plastový obal s rozprašovačem

použití: Láhev před použitím důkladně protřepeme. Při ošetřování postižených míst na pokožce nastříkáme mlhovinu proti směru růstu srsti. Pokožku případně s citem jemně promasírujeme a účinné látky přípravku necháme působit (neutíráme, ani neoplachujeme). Minerální sprej skladujeme v chladu a temnu.
složení: voda, Aloe Vera, sůl z mrtvého moře, čajovníkový olej, emulgátor, levandulový olej, olej z kakostu (geranium), balmín košťatý

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Je alarmující skutečností, že naše zvířata stále častěji trpí na civilizační choroby (alergie, kožní problémy, rakovina). Přitom už mnozí víme, že veterinární medicína se svými prostředky (antibiotika, kortikoidy, cytostatika) stále častěji naráží na hranice svých možností. Významně přispět k upevnění zdraví lze jen návratem k přírodním produktům (výživa, doplňky) a k přirozené péči. Osvědčenou volbou jsou čistě přírodní produkty bez chemie a bez přidaných látek značky cdVet z přírodní lékárny pro zvířata. Přírodní produkty z nabídky "Přírodní lékárny pro psy a kočky" jsou dílem rodinného podniku cdVet Naturprodukte. Generacemi předávané zkušenosti z ošetřování a chovu zvířat spojené se znalostí mnoha domácích bylinkových receptů byly základem pro produktový koncept. Cílem společnosti je v zájmových chovech psů a koček používáním přírodních produktů namísto syntetických postupně snižovat používání antibiotik, kortikoidů, chemických antiparazitik a jiných syntetických (nepřírodních) medikamentů.

kontakt na výrobce:
cdVet Naturprodukte GmbH
Industriestraße 11-13
49584 Fürstenau
Germany
www.cdvet.eu

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Zvířata: hlodavci, kočky, koně, psi

Výrobce: cdVet Naturprodukte GmbH, Industriestraße 11-13, 49584 Fürstenau Německo, www.cdvet.eu

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: