ZAO Minerální stíny víceúčelové 533 Golden Green

ZAO Minerální stíny víceúčelové 533 Golden Green

  • Bez DPH 417 Kč

Oční stíny sypké konzistence se snadno nanášejí prstem či štětcem. Elegantní a zemitý khaki odstín vypadá velice přirozeně a navíc eliminuje zarudnutí očních víček.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

ZAO Minerální oční stíny víceúčelové 533 Golden Green vypadají velice přirozeně díky svému zemitému odstínu v tónech khaki zelené. Hodí se nejen ke všem barvám očí, ale protože zelená barva je optickým opakem červené, tak dokážou také minimalizovat začervenání v okolí očí.

Víceúčelové minerální oční stíny mají velice jemnou sametovou texturu a pokryjí vaši pokožku zářivým popraškem s lehkou perletí. Dle odstínu je můžete využít jak na oční víčka v podobě klasických očních stínů, tak například jako přirozený rozjasňovač či tvářenku.

Oční stíny jsou zcela bez obsahu talku a jsou bohaté na minerální pigmenty, jež dodávají odstínu intenzitu a výdrž. Díky přírodnímu složení bez nadbytku syntetických a potenciálně škodlivých ingrediencích je můžete použít i na citlivou pokožku v okolí očí bez obavy z jejího podráždění.

Použití: Malé množství stínu naberte na štětec a za jeho pomoci aplikujte na oční víčko. Stín můžete aplikovat jak na sucho, tak pro zintenzivnění barvy i na mokro.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?