ZAO Minerální stíny víceúčelové 534 Iridescent Aubergine

ZAO Minerální stíny víceúčelové 534 Iridescent Aubergine

  • Bez DPH 417 Kč

Fialový odstín univerzálních očních stínů jej přímo předurčuje ke kouřovému líčení. Tmavě fialová prohloubí váš pohled a vypadá skvěle také jako tvářenka.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

ZAO Minerální oční stíny víceúčelové 534 Iridescent Aubergine prohloubí váš pohled díky intenzivnímu odstínu tmavší fialové, která vypadá skvěle na očních víčkách, ale pokud máte chuť experimentovat, tak ji můžete využít také jako zajímavou podzimní či zimní tvářenku.

Víceúčelové minerální oční stíny mají velice jemnou sametovou texturu a pokryjí vaši pokožku zářivým popraškem s lehkou perletí. Dle odstínu je můžete využít jak na oční víčka v podobě klasických očních stínů, tak například jako přirozený rozjasňovač či tvářenku.

Oční stíny jsou zcela bez obsahu talku a jsou bohaté na minerální pigmenty, jež dodávají odstínu intenzitu a výdrž. Díky přírodnímu složení bez nadbytku syntetických a potenciálně škodlivých ingrediencích je můžete použít i na citlivou pokožku v okolí očí bez obavy z jejího podráždění.

Použití: Malé množství stínu naberte na štětec a za jeho pomoci aplikujte na oční víčko. Stín můžete aplikovat jak na sucho, tak pro zintenzivnění barvy i na mokro.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?