Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální tvářenka Goddess 3 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální tvářenka Goddess 3 g

Svěží korálový odstín sypké minerální tvářenky s neodolatelným zlatavým třpytem vás promění v bohyni. Díky sytým minerálním pigmentům jemně zdůrazní vaši přirozenou krásu a vydrží celý dlouhý den.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Minerální tvářenka Goddess dělá čest svému názvu - budete se s ní okamžitě cítit jako oslňující bohyně. Unikátní a velice lichotivý jemný korálový odstín podtrhne hřejivé medově nazlátlé tóny ve vaší tváři a dodá vám osvěžující rozjasnění. Lehký zlatavý třpyt prozáří vaše lícní kosti, potrhne jejich tvar a promění vás v neodolatelnou krásku, ať už je den či večer.

Přírodní dekorativní kosmetika Lily Lolo pochází z Velké Británie a je celosvětově proslulá svými vysoce kvalitními výrobky za příznivé ceny. Složeni produktů neobsahuje potenciálně škodlivé syntetické ingredience, parabeny, konzervanty a další chemikálie. Sypké tvářenky Lily Lolo se tak skládají z čistých minerálních pigmentů, které jim zaručují dokonalou intenzitu odstínu a neotřelé barevné variace navržené pro všechny ženy, které chtějí dodat své tváři svěží vzhled.

Tvářenky se vyznačují dlouhodobou výdrží, kdy s vámi zůstanou celý den a večer tak, jak jste je ráno nanesly. Jejich použití je velice snadné a komfortní, díky jemně namleté sypké konzistenci se snadno nanášejí na štětec a lehce vpracovávají do pleti. Obsahují rozjasňující pigmentové složky, jež dodají tvářím bezchybný a rozzářený vzhled. Elegantní a nadčasové balení je už jen třešničkou na dortu, a nejen díky němu se tyto tvářenky jistě stanou nepostradatelnou součástí vaší kosmetické výbavy.

Použití: Odsypte si část tvářenky do víčka, rovnoměrně naneste na kulatý či zkosený štětec a aplikujte na jablíčka tváří. Pro efekt zeštíhlení obličeje můžete tvářenku protáhnout do stran na lícní kosti.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: