Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální tvářenka Surfer Girl 3,5 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální tvářenka Surfer Girl 3,5 g

Okouzlující a nevinná minerální sypká tvářenka vám dodá ten pravý přirozený ruměnec. Tento výrazný růžový odstín jemně osvěží vzhled vaší tváře a okamžitě opticky odstraní známky únavy či stresu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lily Lolo Minerální tvářenka Surfer Girl je tou pravou tvářenkou pro ty z vás, které upřednostňují mladistvé a dívčí odstíny, jež vám dodají ten pravý přirozený ruměnec ve tváři. Tato výrazná a osvěžující růžová v sametově hebké matné textuře okamžitě opticky pozvedne váš vzhled a napomáhá odstranit známky únavy. Je vhodná pro všechny odstíny pleti od světlé až po opálenou.

Přírodní dekorativní kosmetika Lily Lolo pochází z Velké Británie, a je celosvětově proslulá svými vysoce kvalitními výrobky za příznivé ceny. Složení produktů neobsahuje potenciálně škodlivé syntetické ingredience, parabeny, konzervanty a další chemikálie. Sypké tvářenky Lily Lolo se tak skládají z čistých minerálních pigmentů, které jim zaručují dokonalou intenzitu odstínu a neotřelé barevné variace navržené pro všechny ženy, které chtějí dodat své tváři svěží vzhled.

Tvářenky se vyznačují dlouhodobou výdrží, kdy s vámi zůstanou celý den a večer tak, jak jste je ráno nanesly. Jejich použití je velice snadné a komfortní, díky jemně namleté sypké konzistenci se snadno nanášejí na štětec a lehce vpracovávají do pleti. Obsahují rozjasňující pigmentové složky, jež dodají tvářím bezchybný a rozzářený vzhled. Elegantní a nadčasové balení je už jen třešničkou na dortu, a nejen díky němu se tyto tvářenky jistě stanou nepostradatelnou součástí vaší kosmetické výbavy.

Použití: Odsypte si část tvářenky do víčka, rovnoměrně naneste na kulatý či zkosený štětec a aplikujte na jablíčka tváří. Pro efekt zeštíhlení obličeje můžete tvářenku protáhnout do stran na lícní kosti.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Mica, Iron Oxides (CI 77492), Titanium Dioxide (CI 77891), Carmine (CI 75470)

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Přebal: papírový

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB Hessle East Yorkshire Velká Británie, www.lily-lolo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: