Numi Mix kvetoucích čajů Petite Bouquet 4 ks

Numi Mix kvetoucích čajů Petite Bouquet 4 ks

  • Značka: Numi
  • Balení: 4 ks
  • Ostatní kategorie: Vzorky čajů
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Bio čaj Numi, kvalitní čaje, 100% přírodní, 100% bio. Mix 4 kvetoucích čajů, kombinace bílého, zeleného a černého čaje v jedné sadě. Petite Bouguet uvádí čtyři ručně sešívané kvetoucí čaje pro vaši potěchu. Objevte kouzlo čajových lístků a květů bylin a květin a jemně vych

Darujte originální květinu, protože ta to řekne za vás. Malá kytice kvetoucích čajů potěší každého, je ideálním dárkem pro každého čajového milovníka a každou příležitost. Mix květoucích čajů Petite Bouquet Numi obsahuje 4 druhy kvetoucích čajů, tato dárková sada kombinuje jemné chutě bílého, zeleného i černého čaje a je složena z příchutí Dragon Lily, Flower Jewel, Emerald Sun a Midnight Peony.

Čaje Numi pochází z organických zdrojů, díky tomu si zachovávají autentickou příchuť a vůni vysoce kvalitního čaje. Jsou baleny do biologicky rozložitelného materiálu nebo jsou použity obaly z recyklovaných odpadů. Při výrobě těchto čajů byl minimalizován dopad na životní prostředí a více než polovina čajů pochází z Fair Trade.

TIP na přípravu: Každý z kvetoucích čajů je možné použít až třikrát. Z této dárkové sady tedy získáte celkem 12 šálků nápoje ve čtyřech příchutích. Při prvním použití čaj kvete, při dalších už zaléváte přímo rozkvetlý čaj. Čaj vždy zalévejte čerstvě převařenou vodou, černý čaj přímo vařící vodou, při přípravě zeleného a bílého čaje použitje vodu horkou, ne vařící.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Potraviny: s příchutí

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?