Sanatur Mladá pšenice bio, prášek 100 g

Sanatur Mladá pšenice bio, prášek 100 g

  • Značka: Sanatur
  • Balení: 100 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Pro povzbuzení a aktivitu. Jednoduchý a přitom účinný způsob jak doplnit přísun zeleniny, zejména v zimním období. Mladá pšenice je zásaditá a bohatá na vitalizující látky.certifikáty: BIOvhodné pro: vnitřní užitíkonzistence: prášekbarva: zelenábalení: skleněný obaldávkování: 2-3 čajové lžičky (cca 4 g) 1 krát denně rozmíchat ve vodě. Nevhodné pro děti do 3 let.složení: mladá pšenice* (100%)*z kon

Pro povzbuzení a aktivitu. Jednoduchý a přitom účinný způsob jak doplnit přísun zeleniny, zejména v zimním období. Mladá pšenice je zásaditá a bohatá na vitalizující látky.

certifikáty: BIO
vhodné pro: vnitřní užití
konzistence: prášek
barva: zelená
balení: skleněný obal

dávkování: 2-3 čajové lžičky (cca 4 g) 1 krát denně rozmíchat ve vodě. Nevhodné pro děti do 3 let.
složení: mladá pšenice* (100%)
*z kontrolovaného ekologického zemědělství

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Společnost Sanatur jako jediná na českém trhu uvádí doplňky stravy kombinující účinky Spiruliny se širokým spektrem dalších vitamínů a minerálů. Kvalitu zaručuje unikátní know-how a 30 let zkušeností s pěstováním prvotřídních vysoce kvalitních mikroskopických řas. Sanatur spolupracuje již více než 25 let s ISO 9001, certifikovanou bio-farmou na řasy z jižního Taiwanu. Spirulina od Sanaturu je výjimečná tím, že prospěšné minerální látky přirozeně přijímá již při svém růstu a nejsou do ní uměle přidávány až při zpracování, jak je běžné při výrobě většiny ostatních podobných přípravků. Řasy jsou pěstovány a vyráběny podle zásad ekologického zemědělství. Pěstují se v horské pitné vodě a nutriční a aktivní látky jsou kontrolovány v každé růstové fázi. Sklizeň probíhá v době nejvyšší nutriční koncentrace. Řasy jsou pěstovány podle přírodních rytmů. BIO Spirulina je pěstována a certifikována podle přísných standardů BCS a Naturland. Pro zaručení nejvyšší kvality prochází v Německu každá zásilka řas mikrobiologickou kontrolou, inspekcí na toxické látky, těžké kovy a pesticidy. Tablety jsou vyráběny bez přidání jakýkoliv aditiv a kapsle neobsahují žádná plnidla.

kontakt na výrobce:
Sanatur GmbH
Gessellschaft fur Naturprodukte
lm Haselbusch 16
78224 Singen
Deutchland
www.sanatur.de

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?