Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Nástroje Zdraví Mladý ječmen bio

Nástroje Zdraví Mladý ječmen bio

Sušený mladý ječmen ve formě tablet obsahuje vysoký podíl vitaminů a minerálů. Najdeme v něm však také bílkoviny nebo vlákninu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sušený mladý ječmen v kapslích je výborným přírodním zdrojem živin, vitaminů a minerálů, které podporují regeneraci organismu. Kromě toho v něm najdeme také chlorofyl, bílkoviny a vlákninu. Ječmen obsahuje tyto látky ve formě, kterou tělo dokáže snadno zpracovat a plně využít.

Mladý ječmen je šetrně zpracován sušením, takže si zachovává vysoký podíl enzymů, vitaminů řady B, kyseliny listové, betakarotenu, ale také vlákniny a rostlinných bílkovin. Nápoj jeho výhonků patří mezi nejoblíbenější doplňky stravy posledních let. Ječmen se pěstuje v oblasti s bohatou sopečnou půdou a silným slunečním svitem, a právě díky tomu nabízí bohaté množství vitaminů či minerálních látek. Následně se šetrně zpracovává do podoby prášku, který je snadno rozpustný.

Dávkování: Nejlépe ráno na lačný žaludek užívejte až 6 kapslí a zapijte dostatečným množství čisté vody pokojové teploty.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80 , 158 00, Praha 5, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?