Nástroje Zdraví Mladý ječmen bio

Nástroje Zdraví Mladý ječmen bio

  • Bez DPH 339 Kč

Sušený mladý ječmen v kapslích obsahuje vysoký podíl živin a vitaminů ve formě, které naše tělo bezezbytku zpracuje. Podporuje tvorbu hormonů a enzymů, zlepšuje trávení a detoxikuje organismus.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Sušený mladý ječmen v kapslích Nástroje Zdraví obsahuje množství živin, vitaminů a minerálů, které potřebuje organismus k regeneraci, tvorbě protilátek, hormonů i enzymů. Ječmen obsahuje tyto látky ve formě, které tělo dokáže snadno zpracovat a plně využít. Díky kapslím z rostlinné celulózy se mladý ječmen pohodlně užívá a je vhodný i pro ty, kterým zelené potraviny za běžných okolností nechutnají.

Mladý ječmen je šetrně zpracován sušením, takže si zachovává vysoký podíl enzymů, vitaminů řady B, kyseliny listové, betakarotenu, ale také vlákniny a rostlinných bílkovin. Mladý ječmen působí pozitivně na imunitu, posiluje ji a detoxikuje organismus. Je tak výborným pomocníkem nejen při jarní očistě.

Kromě posílení imunity zlepšuje mladý ječmen stav pokožky, působí protizánětlivě a bojuje proti vzniku nedokonalostí a akné. Je tak mimořádně vhodný jako doplňková péče pro mladou problematickou pleť. Díky vysokému obsahu bílkovin a vlákniny zažene mladý ječmen hlad a navodí pocit plného žaludku. Je tak dobrým pomocníkem při redukčních dietách.

Dávkování: Nejlépe ráno na lačný žaludek užívejte až 6 kapslí a zapijte dostatečným množství čisté vody pokojové teploty.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Prášek ze sušeného mladého ječmene, Rostlinná celulóza

Obal: plastový

Příznivé účinky: cholesterol, posílení imunity, problematická pleť a akné, redukce váhy, revmatismus a artritida, snížení hladiny cukru, vysoký krevní tlak

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?