Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Naturalis Mladý ječmen, sušená šťáva bio 200 g

Naturalis Mladý ječmen, sušená šťáva bio 200 g

Sušená šťáva z mladého ječmene je bohatá na množství živin, vitaminů a minerálů. Z prášku si můžete připravit nápoj nebo ho přidat do kaší apod.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sušená šťáva z mladého ječmene Naturalis je bohatá na množství živin, vitaminů a minerálů. Ječmen obsahuje tyto prospěšné látky ve formě, kterou dokáže tělo snadno zpracovat a plně využít. Jemně mladý prášek snadno využijete k přípravě výživného nápoje nebo ho přidáte do kaší apod.

Mladý ječmen se po sklizni šetrně vylisuje a vzniklá šťáva se suší při nízké teplotě. Díky tomu si šťáva z ječmene zachovává všechny účinné látky v nezměněné podobě. Mladý ječmen je bohatý na množství enzymů, vitaminů řady B, betakarotenu, ale také vlákniny a rostlinných bílkovin. Vláknina je jednou z látek, které přispívají k normálnímu fungování zažívacího traktu.

Tip: Ovocné smoothie či jen sklenička vody smíchaná s mladým ječmenem vám pomůže při redukční dietě i při jarní detoxikaci.

Dávkování: Dospělí užívají čajovou lžičku nalačno 2-3x denně, děti od 3 let 1/2 čajové lžičky 1x denně. Sušená šťáva se rozmíchá v chladné neperlivé vodě.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487 , 252 62, Horoměřice, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?