Logona Mléko pěstící, měsíček, Log Baby 200 ml

Logona Mléko pěstící, měsíček, Log Baby 200 ml

  • Bez DPH 221 Kč

Pěstící mléko je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku dětí i dospělých. Díky vyváženému složení a cenným přírodním ingrediencím pečuje a dokáže vyhovět potřebám a nárokům jemné a citlivé pokožky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Logona pěstící mléko měsíček je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku, ať už dětí nebo dospělých. Díky vyváženému složení a cenným přírodním ingrediencím dokáže vyhovět potřebám a nárokům dětské a citlivé pokožky. Měsíček pokožku dokonale zjemňuje, zvláčňuje a celkově posiluje. Dokáže zklidnit i podrážděnou nebo ekzematickou pokožku a účinně ji chrání před bakteriemi. Je navíc výborným pomocníkem proti opruzeninám. Heřmánek pokožku báječně zklidní, dokáže zmírnit případné podráždění a má hojivé účinky.

Mléko je bohaté na rostlinné oleje, které o pokožku dokonale pečují. Kombinace olivového, mandlového a jojobového oleje proniká do hloubky pokožky, kde váže vlhkost a zlepšuje elasticitu a obranyschopnost pokožky. Kombinaci olejů doplňuje  bambucké máslo, které je doslova koktejlem antioxidantů, vitaminů a minerálů, ale také prospěšných mastných kyselin a fytosterolů a zajistí pokožce hloubkovou výživu, a zároveň ochranu. 

Použití: Přiměřené množství mléka naneste na pokožku celého těla, jemně vmasírujte a nechte vstřebat.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?