Logona Mléko tělové a pleťové, Log Mann 200 ml

Logona Mléko tělové a pleťové, Log Mann 200 ml

Mléko Logg Mann perfektně plní funkci tělového mléka i pečujícího krému na obličej. Dokonalý produkt pro aktivního muže, jenž je stále v pohybu, či na cestách a nemůže si dovolit přicházet o místo v zavazadle.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Mléko Logg Mann Logona s ginkgem a kofeinem perfektně plní funkci tělového mléka i pečujícího krému na obličej. Je to dokonalý produkt pro aktivního muže, jenž je neustále v pohybu, či na cestách a nemůže si dovolit zbytečně přicházet o další místo v zavazadle. Mléko má mužnou kořenitou vůni, která nastartuje vaši energii a bude vás pak provázet celým dnem.

Ginkgo biloba pokožku účinně revitalizuje, aktivuje mikrocirkulaci a bojuje proti známkám únavy a stresu. Spolu s kofeinem, který ještě více posiluje jeho účinek, výrazně zpevňuje a regeneruje pleť. Díky jejich prokrvujícím účinkům je pleť perfektně hladká a pevná se sjednoceným a zdravým odstínem.

Pečlivě vybraná kompozice kokosového oleje spolu s bambuckým a kakaovým máslem pěstí a dokonale vyživuje pokožku těla i obličeje. Zároveň na pokožce vytváří ochrannou hydrolipidovou vrstvu, která chrání před dehydratací a poškozením v důsledku nepříznivých vnějších vlivů.

Použití: Naneste přiměřené množství na čistou pokožku celého těla a rozetřete.

Tip: Pro zvýšení účinků a vrstvení vůně použijte v kombinaci se Sprchovým šamponem a gelem Logg Mann Logona.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?