Nobilis Tilia Mléko zpevňující, Tilia 200 ml

Nobilis Tilia Mléko zpevňující, Tilia 200 ml

  • Bez DPH 487 Kč

Zpevňující mléko rozmazlí vaše smysly kouzelnou vůní. Obsažené účinné látky podporují pevnost a pružnost pokožky. Přírodní extrakty chrání pleť před předčasným stárnutím. Hydrolát z lípy zklidňuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Zpevňující mléko Nobilis Tilia rozmazlí vaše smysly kouzelnou vůní. Obsažené účinné látky podporují pevnost a pružnost pokožky. Přírodní extrakty chrání pleť před předčasným stárnutím. Hydrolát z lípy spolu s panthenolem zklidňují případné podráždění. Po použití zůstane vaše pokožka vonět omamnou vůní vanilky, medu a lípy.

Extrakt a hydrolát z lípy mírní případné začervenání, nepříjemné svědění či pálení a další projevy podrážděné a alergické pleti. Výrazný zpevňující účinek zajišťuje výtažek z přesličky rolní, který je velmi bohatý na organicky vázaný křemík. Ten je velmi důležitý, protože působí jako základní stavební hmota při tvorbě buněk.

Jojobový olej vyživuje a hydratuje pokožku celého těla. Má velmi jedinečnou strukturu, je téměř identická s kožním mazem. Díky tomu, že jej pokožka velmi dobře přijímá, může pronikat opravdu hluboko do spodních pleťových vrstev. Pomáhá také regulovat činnost mazových žláz, a je proto vhodný pro suchou i mastnou pleť. Dále obsažený olej z pšeničných klíčků je hotovou zásobárnou regeneračního vitaminu E.

Pro pevnou a pružnou pokožku

Tělové mléko se zpevňujícími účinky od Nobilis Tilia dodá vaší pokožce celou řadu pěstících látek. Je vhodné pro každodenní použití a pomáhá minimalizovat vysušení a povadnutí pleti. Jemné mléko je plné řady přírodních ingrediencí, které pronikají do hlubokých vrstev pokožky, chrání ji proti vysušení a podporují její přirozenou pružnost a vláčnost.

Zpevňující péče

Tělové mléko Nobilis Tilia má bohatou, avšak zároveň jemnou konzistenci, která se snadno roztírá po pokožce, rychle vstřebává a nezanechává pokožku ulepenou či umaštěnou. Mléko je vhodné pro každý den a již po několika málo okamžicích po aplikaci se můžete obléknout. Je vhodné na všechny typy pokožky a omámí vaše smysly lahodnou vůní. 

Hloubková hydratace

Tělové mléko Nobilis Tilia tak poskytne vaší pokožce skutečně intenzivní péči. Základem je jojobový olej, který je nejvíce podobný přirozenému kožnímu mazu, a tak pokožce poskytuje optimální úroveň hydratace bez nadměrného zatížení. Jojobový olej zároveň zmírňuje nepříjemné pnutí vysušené pokožky a dlouhodobě ji chrání proti vysušení.

Omamná vůně

Zpevňující tělové mléko zároveň obsahuje extrakt a hydrolát z lípy, které působí proti podráždění pokožky, mírní její zarudnutí či nepříjemné pnutí. Výtažek z přesličky rolní pak podporuje pevnost pokožky a stimuluje produkci kolagenových vláken. Zároveň je bohatý na křemík, jenž je základním stavebním kmenem buněk. Pokožka tak bude nejen dokonale zjemněná, ale zároveň i pevná a pružná. 

Použití: Naneste malé množství mléka na pokožku těla a krouživými pohyby rozetřete.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?