Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Natura Siberica Modelující tělové sérum, Faroe 75 ml

Natura Siberica Modelující tělové sérum, Faroe 75 ml

Modelující gel s kofeinem, mořskými řasami a rozmarýnou podporuje cirkulaci krve v pokožce, odvádí nadbytečné tekutiny i toxiny z pokožky a pomáhá ji vyhlazovat a zpevňovat.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Modelující tělové sérum z řady Natura Siberica Faroe je kosmetickým přípravkem, který podpoří redukci tělesné hmotnosti a pomůže vytvarovat tělo. V jeho složení najdete například mořské řasy, kofein nebo rozmarýnový olej. Sérum podporuje mikrocirkulaci krve, odvodnění organismu a současně zpevní pokožku.

Pokud vás trápí celulitida nebo vaše tělo zadržuje vodu, není od věci hubnutí podpořit vhodnou kosmetikou. Modelující sérum díky kombinaci kofeinu, výtažků z mořských řas či rozmarýnového oleje podporuje mikrocirkulaci krve v pokožce, pomáhá odvádět přebytečnou vodu i toxiny z těla, a tím také napomáhá redukci tělesné hmotnosti. Složení séra je obohacené také o kyselinu hyaluronovou, takže pokožku současně lehce vyhladí a zpevní.

Použití: Sérum naneste na čistou suchou pokožku a proveďte důkladnou masáž, a to zejména v nejvíce problematických partiích, abyste podpořili jejich prokrvení. Používejte každý den.

Výrobce: Natura Siberica, 27 b.2 Tverskaya str. , Moskva, Rusko , tel: +7 (495) 988 48 92

Nenašli jste to pravé? Co tohle?