Prohlédněte si vaše seznamy přání

Nobilis Tilia Modřín 5 ml

Nobilis Tilia Modřín 5 ml

Značka: Nobilis Tilia
Balení:
264
Momentálně vyprodané na e-shopu

Čistá rostlinná silice z modřínu s typickou jehličnanovou vůní navozuje pocit duševní harmonie a pomáhá zmírnit duševní vyčerpání. Působí také při rýmě a nachlazení a ulevuje od bolestí.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(6)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Nobilis Tilia Modřín vás ihned přenese do přírody díky své typické vůni jehličnanů s jemným balzamickým nádechem. Toto aroma působí velice uklidňujícím dojmem a pomáhá prohloubit okamžiky vaší relaxace. Modřín má vysoký tišící potenciál a oceníte jej zejména v období stresu a duševního vyčerpání.

Významnou látkou obsaženou v modřínové silici je bornylacetát ze skupiny esterů. Ten má významný tonizační účinek, optimalizuje metabolismus vody v těle a působí také proti svalovým stahům. Éterický olej z modřínu je skvělým prostředkem na tišení i chronických bolestí a napomáhá uvolnit klouby a svalstvo.

Modřínový olej působí podpůrně při příznacích rýmy a nachlazení, pomáhá pročistit dýchací cesty a zmírňuje otoky sliznic. Napomáhá snížit horečku a působí také na psychickou stránku organismu, kdy navrací duševní rovnováhu a navozuje pocit harmonie.

Projděte se lesem

Milujete procházky voňavým lesem, kdy cítíte vůni jehličí, šlapete po hebkém mechu a pozorujete slunce probleskující kmeny stromů? Právě éterický olej Modřín vám tyto okamžiky připomene a naplní váš domov či pracoviště omamnou vůní jehličnanů. Vůně modřínového jehličí působí přímo blahodárně na psychiku a krásně provoní všechny interiéry.

Zklidnění pro tělo i mysl

Éterický olej z modřínu působí příznivě na psychickou stránku organismu, ocení jej zejména ti, kdo žijí stresujícím způsobem života. Modřín má tišící a zklidňující potenticál a pomůže vám na chvíli se zastavit, vydechnout si a vychutnat si chvíle odpočinku. Modřín prohlubuje relaxaci, pomáhá zklidnit rozbouřenou mysl a odplaví z vašich myšlenek starosti běžného dne. 

Nadechněte se zhluboka

Jako všechny aromaterapeutické esence zahrnující jehličnany, i modřín má příznivý vliv na zdraví dýchacího traktu. Působí podpůrnými účinky při všech respiračních onemocněních a pomáhá vám volně dýchat. Pročišťuje dýchací cesty, snižuje jejich otok a zmírňuje dráždivý kašel. Zároveň působí také proti bolestem i chronického charakteru.  

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro děti do 10 let. Může dráždit pokožku. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Aromaterapeutické účinky: astma, bolest hlavy a migréna, mastná pleť, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Z blogu (6)

Aromaterapie: lexikon vůní pro fyzickou i duševní pohodu

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje při nachlazení

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Krásná Lípa, Nobilis Tilia

Nobilis Tilia: Jak to voní v Krásné Lípě

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: