Caribbean Sun Mořská houba Jaderská, SAH 104

Caribbean Sun Mořská houba Jaderská, SAH 104

  • Značka: Caribbean Sun
  • Balení: 1 ks, 11-13 cm
  • Hodnocení:
  • Info:Zboží je dočasně nedostupné.

Mořská houba jaderská si zachovává svůj přirozený tvar a jemnou strukturu, jenž je vhodná pro všechny typy pokožky a díky vysokému obsahu minerálů má příznivý vliv na kvalitu kůže.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Caribbean Sun Mořská houba Jaderská vás přenese do prosluněné oblasti Středozemního moře. Její přirozená žlutá barva neprochází žádnými úpravami, jako je bělení či chemické čištění, a ponechává si tak svůj blahodárný vliv na pokožku celého těla.

Mořská houba je velice bohatá na jód, minerál, jenž má přirozené antiseptické účinky a zároveň podporuje hojení drobných ran. Díky tomu dochází ke zrychlení procesu regenerace pokožky a její dlouhodobě revitalizaci. Zároveň působí proti množení škodlivých mikroorganismů, a zaručuje tak dokonalou očistu vašeho těla. Mořskou houbu můžete používat i pokud máte citlivou nebo vysušenou pokožku, díky množství minerálů dochází k jejímu ozdravení a optimalizaci metabolismu kožních buněk.

Mořská houba je původně mnohobuněčným živočichem, jehož schránka je charakteristická vysokým obsahem minerálů a stopových prvků. Tyto látky tak během koupele či sprchování vstupují do pokožky a mají příznivý vliv na její kvalitu. Mytí s mořskou houbou má zároveň mikromasážní účinky, podporuje lokální prokrvení tkání a působí proti mnoha kožním obtížím. 

Tip: Pro pravidelnou údržbu požívejte sůl na čištění mořských hub Caribbean Sun.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Mořská houba

Konzistence: pevná

Obal: látkový

Výrobce: Aris Trust s.r.o., U Špýcharu 31, 391 56 Tábor Česká republika, www.morskahouba.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Asi vadný kus / Pavla P. 9. 8. 2016 15:38

Vzhledem ke spokojenosti až nadšení z houby "Caribbean Sun Mořská houba minerální hnědá, SLYBC 424", jsem tuhle jaderskou houbu pořídila příteli. On má jemnou pokožku a minerální houba ho moc dřela. Bohužel jsme obdrželi takový podivný kus. Houba moc houbu nepřipomínala, spíše hada a hned po prvním použití se začala trhat na dva kusy. Použití známe, nepoužíváme na ní vodu na 60 stupňů a nekroutíme ji. Houbu každopádně využijem jako menší houbičku na pleť a až bude hodně stará prý se s tím i výborně uklízí.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?