Caribbean Sun Mořská houba minerální hnědá, SLYBC 424 s provázkem

Caribbean Sun Mořská houba minerální hnědá, SLYBC 424 s provázkem

Přírodní mořská houba bohatá na vysoký obsah minerálů pečuje o pokožku celého těla a je krásným elegantním doplňkem do vaší koupelny. Podporuje lokální prokrvení pokožky a jemně ji masíruje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mořská houba minerální hnědá Caribbean Sun je tím pravým doplňkem do vaší koupelny. Zachovává si svůj přirozený tvar a světle hnědou barvu a neprochází žádnými chemickými úpravami. Mořské houby jsou mnohobuněční živočichové a jsou sbírány v tradičně velmi slunných oblastech, jako je Kalifornie, Florida či Mexický záliv. Vyznačují se nejen mimořádnou měkkostí, ale zároveň mají skutečně dlouhou životnost.

Mořská houba jemně masíruje vaši pokožku a napomáhá šetrně odstraňovat odumřelé kožní buňky. Je vhodná pro všechny typy pleti včetně citlivé a náchylné k podráždění. Mořská houba je přirozeně tužší a pružná, ale po namočení ve vodě rychle změkne a je příjemná k pokožce. Masáž mořskou houbou podporuje lokální prokrvení a dlouhodobě ozdravuje vzhled kůže celého těla.

Pravidelné používání mořské houby při koupeli či sprchování vede k vyhlazení pokožky a zjemnění její struktury. Tento typ mořské houby je navíc bohatý na množství cenných minerálů, jako je například jód, jenž urychluje hojení a má příznivý vliv na revitalizační schopnost kůže. Minerální mořská houba je nabízena ve více velikostech.

Použití: Houbu namočte, naneste na ni menší množství vašeho oblíbeného sprchového gelu a krouživými pohyby jemně umyjte pokožku celého těla.

Upozornění: Pro pravidelnou údržbu požívejte sůl na čištění mořských hub Caribbean Sun.

Výrobce: Aris Trust s.r.o., U Špýcharu 31, 391 56 Tábor Česká republika, www.morskahouba.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Spokojenost / Pavla P. 9. 8. 2016 15:33

Houba skvělě myje, hezky voní po moři a už ji asi za nic umělého nikdy nevyměním. Jdu si koupit menší velikost. Přítel trvdí, že mu to s houbou moc nepění a tak radeji používá žínku. Ale moc dobře vím, že mi ji potají krade :)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?