Caribbean Sun Mořská houba Pacifická žlutá, SLY 354 s provázkem

Caribbean Sun Mořská houba Pacifická žlutá, SLY 354 s provázkem

Mořská houba s velice jemnou strukturou je vhodná i pro citlivou pokožku. Šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky. Její pravidelné používání vede k vyhlazení pokožky a podpoře prokrvení.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Caribbean Sun Mořská houba Pacifická žlutá vás přenese do oblasti slunné Kalifornie. Tato houba s praktickým provázkem pochází z oblasti Tichomoří a zachovává si svůj přírodní tvar. Její přirozená žlutá barva neprochází žádnými úpravami, jako je bělení či chemické čištění a ponechává si tak svůj blahodárný vliv na pokožku celého těla.

Mořská houba je velice bohatá na jód, minerál, jenž má přirozené antiseptické účinky a zároveň podporuje hojení drobných ran. Díky tomu dochází ke zrychlení procesu regenerace pokožky a její dlouhodobě revitalizaci. Zároveň působí proti množení škodlivých mikroorganismů a zaručuje tak dokonalou očistu vašeho těla. Mořskou houbu můžete používat, i pokud máte citlivou nebo vysušenou pokožku, díky obsaženému množství minerálů dochází totiž k jejímu ozdravení a optimalizaci metabolismu kožních buněk.

Mořská houba je původně mnohobuněčným živočichem, jehož schránka je charakteristická vysokým obsahem minerálů a stopových prvků. Tyto látky tak během koupele či sprchování vstupují do pokožky a mají příznivý vliv na její kvalitu. Mytí s mořskou houbou má zároveň mikromasážní účinky, podporuje lokální prokrvení tkání a působí proti mnoha kožním obtížím.

Tip: Pro pravidelnou údržbu požívejte sůl na čištění mořských hub Caribbean Sun.

Výrobce: Aris Trust s.r.o., U Špýcharu 31, 391 56 Tábor Česká republika, www.morskahouba.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?