Caribbean Sun Mořská houba Pacifická žlutá, SLY 358

Caribbean Sun Mořská houba Pacifická žlutá, SLY 358

  • Značka: Caribbean Sun
  • Balení: 1 ks, 16-17 cm
  • Info:Zboží je dočasně nedostupné.

Mořská houba přírodního tvaru z oblasti slunné Kalifornie dokonale umyje pokožku těla a také má příznivý vliv na její kvalitu. Je bohatá na minerály a stopové prvky a podporuje lokální prokrvení.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Caribbean Sun Mořská houba Pacifická žlutá vás přenese do oblasti slunné Kalifornie. Tato houba s praktickým provázkem pochází z oblasti Tichomoří a zachovává si svůj přírodní tvar. Její přirozená žlutá barva neprochází žádnými úpravami, jako je bělení či chemické čištění a ponechává si tak svůj blahodárný vliv na pokožku celého těla.

Mořská houba je velice bohatá na jód, minerál, jenž má přirozené antiseptické účinky a zároveň podporuje hojení drobných ran. Díky tomu dochází ke zrychlení procesu regenerace pokožky a její dlouhodobě revilatizaci. Zároveň působí proti množení škodlivých mikroorganismů a zaručuje tak dokonalou očistu vašeho těla. Mořskou houbu můžete používat i pokud máte citlivou nebo vysušenou pokožku, díky množství minerálů dochází k jejímu ozdravení a optimalizaci metabolismu kožních buněk.

Mořská houba je původně mnohobuněčným živočichem, jehož schránka je charakteristická vysokým obsahem minerálů a stopových prvků. Tyto látky tak během koupele či sprchování vstupují do pokožky a mají příznivý vliv na její kvalitu. Mytí s mořskou houbou má zároveň mikromasážní účinky, podporuje lokální prokrvení tkání a působí proti mnoha kožním obtížím. 

Tip: Pro pravidelnou údržbu používejte sůl na čištění mořských hub Caribbean Sun.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Mořská houba

Konzistence: pevná

Obal: látkový

Výrobce: Aris Trust s.r.o., U Špýcharu 31, 391 56 Tábor Česká republika, www.morskahouba.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?