Ecce Vita Mumio, kapsle 60 ks

Ecce Vita Mumio, kapsle 60 ks

  • Bez DPH 390 Kč

Mumio neboli pryskyřice minerálně-bylinného původu přispívá k vitalitě celého organismu. Posiluje odolnost organismu vůči nemocem i stresu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kapsle Mumio Ecce Vita obsahují aktivní extrakty, které představují jedinečné doplňky stravy. Mumio neboli 'věčné mládí' jsou jedinečné kapsle, které přispívají k dlouhověkosti a ke kvalitě života.

Pravé mumio je nazývané šiladžit a je tradičním doplňkem stravy. Je získávané z himalájských hor, kde se dále zpracovává. Jedná se o pryskyřici minerálně-bylinného původu.

Značka Ecce Vita vyrábí a dodává přírodní přípravky nejvyšší kvality bez chemického a bylinného znečištění. Při výrobě použité byliny jsou pěstovány na biofarmách a do produktů jsou používány většinou celé nasušené a obsahující přirozeně všechny účinné látky. Produkty neobsahují žádné konzervační ani chemické látky a díky správně sestaveným kombinacím bylin působí komplexně na celý organismus. Přípravky Ecce Vita lze užívat dlouhodobě bez nežádoucích účinků. 

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Dávkování: 1-2 kapsle dvakrát denně s jídlem.

Upozornění: 100% přírodní přípravek. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Mumio (Šiladžit) extr. 300 mg, kapsle - rostlinná celulóza

Přebal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Užití: vnitřní

Výrobce: Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o., Holandská 10, 101 00 Praha 10 Česká republika, http://eccevita.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.