Nobilis Tilia Muškátový oříšek - vyřaz 5 ml

Nobilis Tilia Muškátový oříšek - vyřaz 5 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 5 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Nobilis Tilia Muškátový oříšek je čistá rostlinná silce bez přidaných ingrediencí vyráběná v lékopisné kvalitě. Esenciální olej z muškátového oříšku má silnější účinky, proto doporučejeme jej používat v nižších koncentracích. Kořeněná vůně s jemným dřevitým nádechem má stimulační efekt na tělo i mysl.

Éterický olej z muškátového oříšku má antiseptické vlastnosti, díky čemuž působí jako mírná dezinfekce a brání množení škodlivých mikroorganismů. Podporuje správnou funkci trávicího systému, zvyšuje chuť k jídlu a pomáhá při nechutenství či nevolnosti. 

Muškátový oříšek má také příznivý efekt při střevních infekcích či průjmech. Pomáhá při pocitech chronické slabosti a je často používán při revmatických onemocněních. Posiluje nedostatečný krevní oběh a účinkuje také na psychiku, kdy zmírňuje nerozhodnost a apatii.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Myristica Fragrans Oil

Možné alergeny: Myristica Fragrans Oil

Aromaterapeutické účinky: revmatismus a artritida, žaludeční problémy , zvýšení krevního tlaku

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?