Auroville Mýdlo čokoládové, Bon Auroville 100 g

Auroville Mýdlo čokoládové, Bon Auroville 100 g

Také jste chocoholici a nebojíte se to přiznat? Potom je čokoládové mýdlo Bon Auroville přesně to pravé pro vás. Rostlinné mýdlo má nejenom hříšnou čokoládovou vůni, ale také mnoho účinných látek, které rozmazlí i vaši pleť.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Také jste chocoholici a nebojíte se to přiznat? Potom je čokoládové mýdlo Bon Auroville přesně to pravé pro vás. Přírodní rostlinné mýdlo má nejenom hříšnou čokoládovou vůni, ale také mnoho účinných látek, které rozmazlí kromě čichových buněk i vaši pleť. 

Vaše pleť si pochutná na takových přírodních dobrotách, jakými jsou kakaové máslo a kakaové boby. Vyživí a rozmazlí ji směs za studena lisovaných panenských olejů. A o jemný peeling se postará kakaový prášek. Gel z Aloe vera zklidní podrážděnou pleť a napumpuje ji pořádnou dávkou hydratace. Olej z Neemu blahodárně působí na ekzémy, zarudnutí a další neplechy, které obvykle sužují citlivou pleť. 

Kakao a kakaové máslo jsou obsaženy v těch nejkvalitnějších čokoládách. Mají však nejen schopnost uspokojit ty nejnáročnější mlsaly, ale také spoustu skvělých účinků na pleť.  Zásobují jednotlivé vrstvy pokožky antioxidanty. Ty bojují proti volným radikálům a pleť regenerují, vypínají a vyživují.

Použití: Naneste na vlhkou pokožku, namydlete a smyjte.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Saponified Organic Corn Oil, Organic Coconut Oil, Organic Castor Oil, Organic Neem Oil, Olive Oil, Rose Water, Demineralized Water, Aloe Gel, Palm Sugar, Vanilla Oil, Cocoa Powder, Cocoa Butter

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Vůně - druh: čokoláda

Výrobce: New Creation Field, International Township, 605101 Auroville Indie, www.bon-auroville.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?