Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Tropical Naturals Mýdlo Dudu-Osun bez parfemace 150 g

Tropical Naturals Mýdlo Dudu-Osun bez parfemace 150 g

Mýdlo Dudu-Osun bez parfemace čistí do hloubky všechny typy pleti, odličuje je a pečuje v jednom kroku. Díky jemnému složení bez přidané parfemace je mýdlo vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mýdlo Dudu-Osun Tropical Naturals čistí do hloubky všechny typy pleti, odličuje je a pečuje v jednom kroku. Spojení bambuckého másla s Aloe vera a práškem z afrického santalu pleť vyčistí a současně zjemní a zklidní. Díky jemnému složení bez přidané parfemace je mýdlo vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku.

Mýdlo Dudu-Osun je skvělé pro pravidelnou péči o všechny typy pleti, především o tu citlivou a problematickou. Obsažené bambucké máslo a zmýdelněné rostlinné oleje vytvoří krémovou pěnu, která si spolehlivě poradí s líčidly i dalšími nečistotami, aniž by pleť vysušily. Naopak, mýdlo má lehké zklidňující a protizánětlivé účinky. Prášek z afrického santalu dodává antiseptické a hojivé účinky, které ocení především citlivá mastná a problematická pokožka. Výhodou mýdla také je, že jej můžete použít jak pro odlíčení a vyčištění obličeje, tak pro pravidelnou péči o pokožku celého těla.

Použití: Mýdlo napěňte v rukou a aplikujte na pokožku obličeje i celého těla. Opláchněte dostatečným množstvím čisté vody. Mýdlo je vhodné pro každodenní použití.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Bomba! / Barbora 21. 4. 2019 23:41

Mám problematickou - suchou a aknózní pleť už celkem dlouho - obličej, dekolt, záda... Zkoušela jsem doktory, různé domácí i nedomácí masti, drahou kosmetiku a nic. Nicméně tady mám po asi 2 týdnech používání pleť skoro jak dětskou prdelku, jen se sem tam objeví nějaký pidi pupínek, zlepšují se i záda, která byla v katastrofickým stavu a vzít si něco, kde bych je odhalila, bylo nemožné... Doporučuji všemi 10 a přála bych si mít víc prstů!

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?