Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Tropical Naturals Mýdlo Dudu-Osun classic 25 g

Tropical Naturals Mýdlo Dudu-Osun classic 25 g

Skladem na pobočce

Mýdlo čistí do hloubky všechny typy pleti, odličuje a pečuje v jednom kroku. Je skvělé pro pravidelnou péči především o problematickou pleť a pokožku trpící na akné.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mýdlo Dudu-Osun Classic Tropical Naturals čistí do hloubky všechny typy pleti, odličuje a pečuje v jednom kroku. Spojení bambuckého másla s Aloe vera a práškem z afrického santalu pleť vyčistí a současně zjemní a zklidní.

Mýdlo Dudu-Osun je skvělé pro pravidelnou péči o všechny typy pleti, především o tu problematickou. Obsažené bambucké máslo a zmýdelněné rostlinné oleje vytvoří krémovou pěnu, která si spolehlivě poradí s líčidly i dalšími nečistotami, aniž by pleť vysušily. Naopak, mýdlo má lehké zklidňující a protizánětlivé účinky. Prášek z afrického santalu dodává antiseptické a hojivé účinky, které ocení především mastná a problematická pokožka. Výhodou mýdla také je, že jej můžete použít jak pro odlíčení a vyčištění obličeje, tak pro pravidelnou péči o pokožku celého těla.

Použití: Mýdlo napěňte v rukou a aplikujte na pokožku obličeje i celého těla. Opláchněte dostatečným množstvím čisté vody. Mýdlo je vhodné pro každodenní použití.

Mýdlo Dudu-Osun classic je součástí balení:

Ostatní kategorie: Dárky do 100 Kč

Nenašli jste to pravé? Co tohle?